Vyrų ir moterų santykiai – tai atvira prekyba savo savybėmis ir galimybėmis

Skambės gal keistokai ir net grubiai, tačiau vyrų – moterų santykiai iš tikrųjų primena turgų. Iš esmės, visas žmogaus gyvenimas, tai bandymas kažką įsigyti ar parduoti. Nebūtinai už pinigus. Galima, paprasčiausia, mainytis prekėmis, ar už tavo geidžiamą dalyką siūlyti kokią nors paslaugą, atlikti darbą.

Ką šiame gyvenimo turguje perka ir parduoda vyrai ir moterys?

Kiekvienam reikia to, ko jis neturi ir be ko gyvenimas tampa sunkia našta ar net prievole.

Ką vyrams gali pasiūlyti moterys?

Tai – emocionalumas, malonios kūniškos patirtys, palikuonys ir meilė.

Ką moterims siūlo vyrai?

Šansą ramiai ir aprūpintai gyventi, taip pat – malonias kūniškas patirtis, apsaugą nuo nepalankaus išorės poveikio ir gyvenimo įvairovę.

Kiekvienas vyras yra be galo individualus ir jis nuolat kuria “išgyvenimo” planus, o kai kurie jų savo tikslus ir pasiekia. Vyras pasiruošęs bet kokiu atveju išlikti.

Moterims išlikimas, žinoma, labai svarbu, tačiau jų prioritetas  – GYVENTI GERAI. Tad, tai, kad vyras moteriai sukuria minimalias išgyvenimo sąlygas, moterų per daug net nevertinama. Juk, taip ar anaip, išlikimas – vyro pareiga, prievolė, netgi pašaukimas ir ši savybė eina, kaip privalomas priedas prie kitų, moteris jau kiek labiau dominančių vyro savybių.

Tad mes, vyrai, atėję į gyvenimo turgų, įvertinę savo galimybes, moterims siūlome save: tuo pačiu, geresnį gyvenimą gyventi ir joms pačioms. O moterys mus renkasi. Renkasi atidžiai, tačiau jas galima gana nesunkiai apgauti. Kiekvienas girdėjo posakį, jog vyras myli akimis, o moteris – ausimis. Gamta jau taip sutvarkė, kad vyrai yra dažnai daug iškalbingesni, didesni pagyrūnai, pažadukai. Tokie jie – tikrieji vyrai. Kitaip ir būti negali. Juk, kaip kitaip parduosi save? Žinoma, žinoma, savo meilę ir atsidavimą geriausia įrodyti darbais, tačiau pačioje pradžioje būna žodžiai. Tad ir čiulba paukštukai, aukso kalnus, pieno upes žada…

Moterys, kad ir labai žodžiais tiki, savo intuicija pasitiki dar labiau. O ir gyvenimo patirtimi, ne tik intuicija. Kai jūs ateinate į turgų, prie kurio prekystalio einate apsipirkti – ar ten, kur nėra žmonių, ar ten, kur susidariusi eilutė? Gyvenimo patirtis kužda: “eik ten, kur daugiau žmonių, jie jau išsirinko, tiek daug pirkėjų šlamšto tikrai nepirks…” Tad, moterims dažniausiai patinka būtent tas vyras, į kurį kreipiama daugiausia dėmesio, dažnai tai būna ir vedęs vyras. Jei jis vedęs, reiškia, vertas pasirinkimo, tad, kodėl gi jo negalėčiau rinktis ir aš?

Čia ir slypi vienas iš atsakymų, kodėl labai dažnai moterys išsirenka vedusius.

Taigi, moteris renkasi, tai yra perka, tačiau kokią valiutą ji siūlo už jai patikusią prekę? Moters valiuta gana paprasta – išorinis grožis (tai pirmasis smūgis vyrų savikontrolei), tikras ar dirbtinis (vyrai vis tiek to nesupras) kuklumas, svajinga, daug žadanti laikysena, užuominos, nutylėjimai, akelių vartymas. Žodžiu, kokybiškas flirtas. Vyras iš esmės yra gana bukas padaras, tačiau jo smegeninė veikia pakankamai gerai, tad, toks moters elgesys jo vaizduotėje žadina įvairias erotines scenas ir jis, jei ne impotentas ar homoseksalas, bus lengvai ir neskausmingai “nupirktas”.

Reikia pasakyti, kad šio vyrų – moterų turgaus dalyviai turi skirtingas teises. Renkasi, iš esmės, tik moterys. Be abejo, apie prievartinius aktus nekalbame. Taigi, jei vyrui ir atrodo, kad moterį išsirinko JIS, tai lai taip ir toliau atrodo – ramiau miegos. Iš tikrųjų jis pasirenka iš tų moterų, kurios jį jau pasirinko prieš tai ir suteikė šansą “išsirinkti” JĄ.

Tai va tokia ta vyrų ir moterų lygybė :)

Saulius Veržikauskas

Turėtų patikti

Hits: 643

Posted in vyrai moterys and tagged , , , , , , , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.