Vyro savybės, kurių jis nepastebi, o moterį – žavi

Moteris šios vyrų savybės žavi, nors vyrai savyje nepastebi nieko neįprasto.

Vyro žavesys priklauso ne tik nuo jo pastangų, tačiau ir nuo mažų dalykėlių, į kuriuos kartais jis net nekreipia dėmesio.

Reddit portalas suorganizavo apklausą moterims, kurioje buvo užduotas klausimas:

– Ką žavaus daro vyrai, nors patys to nepastebi?

Taigi, moterų atsakymų analizė parodė, kad yra daug dalykų, kuriuos vyras atlieka nesąmoningai (?), tačiau šie dalykėliai moteris tiesiog uždega. Štai 10 pačių žaviausių vyrų atliekamų dalykų:

1. Paslaugumas, ypač elgesyje su užsieniečiais. Padėti atsitiktiniam praeiviui, palaikyti duris senai močiutei… Užklupti vyrus atliekant tokius darbus, parodančius jo vidų – pats maloniausias dalykas moterims

2. Garsus juokas. Juokas yra užkrečiamas ir reta moteris atsispirs jumoro jausmą turinčiam vyrui

33

3. Paraitytos rankovės. Kai kurioms moterims vyrų dilbiai patrauklūs taip pat, kaip vyrams – moterų krūtinė

4. Svajingas žvilgsnis. Žvilgsnis daug ką pasako apie vyro ketinimus moters atžvilgiu. Kuri moteris neapmirs, vyro žvilgsnyje pastebėjusi ugneles?

5. Aistringos kalbos. Jei vyras apie save dominančius dalykus kalba aistringai, uždegančiai, moterį tai žavės ir nesvarbu, kad svarstome tema jos absoliučiai nedomina

6. Ilgi ir protingi pokalbiai su moterimi – vienas stipriausių patrauklumo aspektų.

7. Maisto gaminimas. Nemažai moterų gali pasakyti, kad stebėti maistą ruošiantį vyrą – mažų mažiausia žavu…

8. Akių kontaktas. Ypač, kai aplink daug puikių merginų, o jis gaudo būtent jūsų žvilgsnį. Kiek tokiu atveju vyras pakyla moters akyse – sunku pervertinti

9. Dėmesingumas. Tarsi iš dangaus nukritusi žinutė, kurioje rašoma, kad jūsų pasiilgo, ar internetu atsiųsta nuoroda apie jus dominantį dalyką – tai visai ne smulkmenos, o tikrai dideli ir moterų labai vertinami dalykai.

10. Apkabinimas iš už nugaros. Tai labai miela ir suteikia ramybės, pasitikėjimo savo vyriškiu. Ir apskritai, kuriai moteriai nepatiks, kai ji švelniai apkabinama?

Paruošė Saulius Veržikauskas

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.