Vilties ranka – po 7 metų

Šioje nuotraukoje jūs matote 21 savaitės amžiaus dar negimusį kūdikį, kurį motinos gimdoje operuoja chirurgas vardu Joseph Bruner. Kūdikiui buvo nustatyta diagnozė   –  Spina bifida.

Spina bifida (įskilasis stuburas) – tai įgimti stuburo slankstelių lankų defektai, dėl kurių žmogus negali tiesiai laikyti nugaros ir normaliai vaikščioti. Tačiau chirurginės intervencijos pagalba šis defektas gali būti ištaisytas, tik tai turi būti atliekama dar motinos gimdoje.

Chirurgas atliko Cezario pjūvį ir per nedidelę įpjovą operavo gimdoje esantį kūdikį. Kai gydytojas baigė operaciją, mažylis iškišo savo dar  trapią ir pilnai neišsivysčiusią rankutę ir tvirtai suspaudė chirurgo pirštą.

Chirurgas pasakoja, kad tai buvo labiausiai jaudinantis įvykis per visą jo gyvenimą. Kai berniukas suspaudė jo pirštą, gydytojas iš susijaudinimo sustingo ir negalėjo pajudėti. Leidėjai šią nuotrauką pavadino “Vilties ranka”.

Berniuko, vardu Samuelis, mama pasakojo, kad, kai pirmą kartą pamatė šią nuotrauką, kelias dienas verkė. Taip pat ji papasakojo, jog aiškia suprato, kad jos nėštumas   –  ne šiaip fizinis sutrikimas, o mažas žmogus.

Samuelis gimė absoliučiai sveikas, dabar berniukui 7 metai.

12ca1f40fe45bb8b085d33f4edc93a03

Samueliui 7 metai

Paruošė Saulius Veržikauskas

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.