Vesternų mėgėjams – tikras saldainiukams – “Outlaws and Angels”, žiūrėti internetu rusų kalba

Keista, kad šį filmą pamačiau tik dabar, nors jis sukurtas jau 2016 metais. Na, būna, pasitaiko.

Bandžiau surasti lietuvišką pavadinimą  nepasisekė. O angliškai filmas vadinasi “Outlaws and Angels”, suprask – asmenys, paskelbti už įstatymo ribų ir angelai. Na, gerai, trumpiau būtų – nusikaltėliai ir angelai.

Kadras iš kinofilmo. Ta prasme, ne kadras – moteris, bet filmo kadras :)

Ir filmo pradžia, ir toliau sekantys įvykiai traukte įtraukia į veiksmą, tačiau visi tie plėšimai, žudymai ir santykių aiškinimaisi nėra buki. Nors iš pradžių gali pasirodyti, jog tai eilinis amerikietiškas “šaudyk – gaudyk” filmukas, toliau žiūrint šis pojūtis blanksta ir, nors veiksmo daug iki paskutinės filmo sekundės, jame vykstančios dramos verčia smarkiai susimąstyti, nors žiūrovai su silpnesne nervų sistema gal viso filmo ir neišžiūrės – kraujo tikrai daug. Kaip Tarantino filmuose.

Trumpas siužetas: veiksmas vyksta 1887 metais, Amerikoj, laukiniuos vakaruos (ne Palangoj).  Vyrukai apiplėšia banką, netyčia nužudo šerifo giminaitį, pabėga su auksu, tačiau už jų galvas paskiriama tais laikais milžiniška suma – po 2000 eurų (pardon – dolerių) už galvą.

Na, jie tai sužino ir nešasi iš viso vieko, kol lieka be arklių, tačiau, jų laimei (o gal nelaimei?), užtinka vienkemį, kuriame gyvena šventikas su šeima: žmona ir dvejomis jaunomis dukromis.

Štai čia ir prasideda…

Pasakysiu: siužetas labai įdomus, įtraukiantis ir nenuspėjamas. Vyksta ne tai, ką tu jau pradedi galvoti, tačiau viskas gana logiška, jokių “stebuklų” ir pigių triukų. Yra ir meilės, ir aistros, ir labai baisių dalykų…

Nepasakosiu. Filmas vertas dėmesio, vakare atsisėdus prie teliko, su taure vyno ar trimis bokalais gero alaus, turint geros užkandos ir malonų kaimyną (-ę) šalia. Vaikams geriau nežiūrėti, kaip ir davatkoms :)

Treileris:

Žiūrėti rusų kalba čia.

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.