Trukdo kaimynų iš viršaus keliamas triukšmas? Atsakykite jiems tyliai, tačiau efektyviai!

Dalintis
  •  
  •  
  •  

Negyvai įkyrėjo virš jūsų gyvenantys kaimynai  –  triukšmingai lakstantys vaikai, su nedidelėmis tylos pertraukomis popiečio miegui ir kvailoka jų supermamytė, kuriai neįdomūs jokie jūsų argumentai?

Yra vienas senas, patikrintas būdas. Sužinojau jį dar vidurinėje mokykloje, kai rimtai domėjausi fizika.

Imi 8  –  10 litrų talpos puodą, užpildai vandeniu taip, kad iki krašto liktų 1,5  –  2 cm. Puodą statai ant spintos, po juo kiši knygas, žurnalus, taip, kad puodo viršus sandariai remtųsi į lubas.

Šalia puodo padedi kokį nors garso šaltinį: užteks ir didelių ausinių (uždėk jas ant puodo, tarsi ant galvos). Pačios muzikos kaimynai negirdės, tačiau keistas aidas ir žemi bosai dundės tol, kol tu neišjungsi muzikos.

Didelis šio metodo privalumas yra tas, kad pati muzika tau niekaip netrukdys, nes ir patį tyliausią skambesį puodas tarsi “padaugins” ir viską perduos į viršų.

Prieš porą metų viršuje gyvenantis kaimynas ir jo garsiai trypčiojantys vaikai savo bute sklindančio triukšmo šaltinio ieškojo net 3 dienas! Kaimynas netgi lankėsi mano bute, atidžiai klausė, ar pas mane nėra keistų garsų, skambino savo žmonai, kuri vis patvirtindavo, kad ir toliau girdi nepaaiškinamą triukšmą :)

Nuotrauka iš asmeninio archyvo.

Hits: 8670

Turėtų patikti


Dalintis
  •  
  •  
  •  
Posted in Humoras, Įdomybės and tagged , .

4 Comments

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.