Svarbiausias faktorius vėžiui atsirasti

Dėmesingiau pastudijavus Hamerio, Revici, Goulerio, Šatalovos, Volkovo ir kitų rimtesnių alternatyvios medicinos atstovų darbus – skirtingų vėžio gydymo autorių metodikas,  galima pamatyti jose kai ką bendro ir labai svarbaus. Šis bendrumas yra ne kenksmingi įpročiai, ne ekologija, ne antropogeniniai poveikiai ir netgi ne mityba. Bendrumas – tai negatyvi biomasės, vadinamos kūnu, reakcija į supančią aplinką.

Negatyvi reakcija dažniausiai yra buitinių konfliktų ir netekčių pasekmė. Visa kita (tai, kas išvardinta aukščiau), kaip taisyklė, tik papildomai pablogina kūno būklę.

Susinervinot darbe – tai konfliktas. Laukėte atlyginimo padidinimo, bet to neįvyko? Tai – konfliktas. Ketinote užimti aukštesnį postą darbe, tačiau vietoj jūsų paskyrė kitą žmogų? Tai – konfliktas. Jus atleido iš darbo? Tai – konfliktas ir netektis. Jūsų laiptinėje renkasi šėlstantis jaunimėlis ar girtuokliai, kurie nuodija jums gyvenimą? Tai – konfliktas. Paprašėte kaimyno nerūkyti bendrame namo koridoriuje, o jis pasiuntė jus  su keiksmažodžių palyda kur nors toliau? Tai – ir konfliktas, ir netektis. Žmona įtaisė „ragus“? Tai – ir konfliktas, ir netektis. Bandote „prisibelsti“ iki sutuoktinio su kokia tai jus jaudinančia problema, bet sutinkate tik nesupratimą ir intereso nebuvimą? Tai – konfliktas. Jūsų mama pastoviai lenda į jūsų šeimos gyvenimą ir nuodija jį, o jūs kaskart leidžiate jai tai daryti? Tai – konfliktas ir netektis. Jūs gyvenate sename, nutriušusiame bute ir staiga matote, kad jūsų kaimynas, kuris gyveno už jus dar blogiau, staiga „pakyla“ ir neaišku už kokius pinigus pasidaro savo bute euroremontą? Tai – konfliktas ir netektis. Jūs vis dar važinėjate Daewoo matiz,  o jūsų kaimynė staiga pasikeičia  Hyundai Getz į Nissan Murano? Tai – ir konfliktas, ir netektis. Toliau pavyzdžių sąrašą lengvai galite tęsti patys, jų turite apsčiai.

Todėl vėžio (ir ne tik) išeities taškas daugeliu atvejų yra sisteminiai pergyvenimai. Pergyvenimai, kad nespėjai, nepasiekei, neiškovojai, nenusipirkai, neužėmei vietos, neradai, neatsikirtai, nesupratai, neapgynei savo nuomonės ir t.t. Šie pergyvenimai yra startinis mygtukas ir tuo atveju, jei turite netikusį genetinį palikimą. Jų aktyvavimas yra jūsų nuolatinė stipri neigiama reakcija į aplinką.

Todėl geriausia pradėti siekti sveikatos reikia nuo savo mentalinių nuostatų. Deja, tai pasakyti yra kur kas paprasčiau, negu padaryti. Daugeliui žmonių paprasčiau yra valgyti karvės mėšlą ar gerti kieno nors šlapimą, negu pasiųsti brolienę, kuri užkniso savo patarimais, kur nors toliau.

Reikia pažymėti, kad daugelyje religijų kaip ideali psichinė būsena siūloma susitaikymo idėja. Susitaikymas nėra ta būsena, kurios reiktų siekti. Vienintelis teigiamas aspektas susitaikyme yra tas, kad tokioje būsenoje nėra pergyvenimų. Visa kita susitaikyme yra ekvivalentiška gyvenimo gerinimo siekimo nebuvimui. Susitaikymas – tai,  paprastai tariant, kažkas panašaus į „taip, aš gyvenu purve ir tarp išsigimėlių – ir dėl to visai nesijaudinu“. Bet sutikite, kad nesijaudinti geriau yra gyvenant švariai ir tarp normalių žmonių. Tačiau, kad kažką imti keisti savo gyvenime,  reikalinga valia, o ne prisigalvoti pasiteisinimai „taip priklauso“, „visi taip gyvena“, „na ką dabar jau padarysi – ji visgi yra mano motina“ ir panašiai.

Jeigu žmogus trukdo jums ramiai gyventi, nuolat lenda į dūšią, demotyvuoja jus, neleidžia siekti to, ko norite būtent jūs, tai juo būtina atsikratyti. Ir nesvarbu kas jis jums yra, kokie ryšiai su juo jus sieja.

Jeigu kokie nors žmonės jus išnaudoja, ant jūsų joja, pasinaudodami jūsų gerumu (o tiksliau jūsų valios neturėjimu), lipa ant sprando, tai vieną gražią dieną jums geriau būtų jiems visiems pasakyti: ar nenorėtumėte eiti visi jūs n….(tai ne žodis „namo“)?! Netgi tuo atveju, jei jūs neteksite jų visų. Nedidelis praradimas.

Jeigu darbas išsunkia iš jūsų visas jėgas, morališkai ir fiziškai sekina – tokį darbą būtina mesti. Nesvarbu kokias materialias gėrybes jis jums besiūlytų. Jeigu jūs gyvenate apsupti purvo, smarvės, marginalų ir t.t. – reikia ne kovoti su tuo,  neužsiiminėti šūdo „tiuningavimu“, o keltis į normalią ekoterpę, net jeigu ir prarasite kelis brangius gyvenamo ploto metrus ar dalį lėšų.

Šaltinis: www.homosanitus.lt 

Turėtų patikti

Hits: 1255

Posted in Skaitiniai and tagged , .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.