Šoviniais pagardintas viskis ir kitokie neįtikėtini produktai: keisčiausi prekių pasiūlymai neįtikėtinai mažomis kainomis!

Dalintis
  •  
  •  
  •  

Iš ryto galvojau parašyti apie pirmąją sėkmingą lyties keitimo operaciją… TSRS, kurią 1970 metais atliko vienas latvių chirurgas. Teisingiau – operacija buvo ne viena, o kelios ir jų dėka moteris vardu Iną, tapo vyru Inokentijumi. Ina nuo pat vaikystės jautėsi ne savame kailyje, netgi kelis kartus bandė nusižudyti, todėl sulaukusi amžiaus, artimo Kristui, pradėjo ieškoti galimybės tapti vyru, kurią jai ir suteikė chirurgas Viktors Kalnbērzs. Operacijos pavyko, Inokentijus be galo džiaugėsi savo naujjuoju “aš”, netgi pradėjo gerti, rūkyti ir keiktis, tai darė su dideliu malonumu. Du kartus vedė, neturėjo jokių problemų su seksualiniu gyvenimu…

Tačiau aš šios istorijos nepasakosiu, negatyvo mūsų gyvenimuose ir taip daug. Ne, jokiu būdu nesakau, kad darytis operacijas yra blogis. Nesmagu tai, kad gimstama vyru moters kūne ir atvirkščiai. Na, bet gamta ir Dievas turi tam priežastis, kurių mes galime ir nesuvokti.

O nusprendžiau aš savo skaitytojus nuteikti pozityviai ir papasakoti, kokių stebuklų šiais laikais galima nusipirkti pas kinus. Tik nepabėkit, radau tikrai nuostabių dalykėlių, man net žabtai atvipo, kai juos pamačiau.

Tačiau vertinkite patys.

Pirmas man labai patikęs žaisliukas – termometras raudono vyno temperatūrai matuoti.
Nesakykit, fainas daikčiukas. Metalinis cilindras tiesiog uždedamas ant butelio ir cilindre išryškėja skaičiukai, rodantys vyno temperatūrą.

Žiedo kaina tik 94 eurocentai, na, siuntimas į Lietuvą – dar 40 centų. Užsisakant didesnį žiedų kiekį, kaina sparčiai mažėja. Atminkite, kad siuntiniai į Lietuvą, kurių vertė (be siuntimo) neviršija 22€, neapmokestinami jokiais mokesčiais!

Apie vyno termometrą pasiskaityti dar išsamiau, kaip ir užsisakyti, galite čia.

Kita prekė, užgniaužusi mano žadą – šoviniai. Tiesa, jais nusišauti nepasiseks, tačiau pasistengus, būtų įmanoma vieną jų praryti ir sėkmingai užspringti. Ta prasme, jie pagaminti iš sveikatai nekenkenčio metalo, atitinka, visus pasaulinius standartus (tame tarpe ir ES) ir yra skirti naudoti vietoj ledukų viskiui ar kitokiam gėrimui atšaldyti.

Tiesa, kainuoja – 6 vnt. nuo 9 iki 12 eurų (su centais), priklausomai nuo šovinių spalvos. Užtat siuntimas į Lietuvą – nemokamas!

Apžiūrėti ir pirkti “šovinius” galite čia.

Na, ir šios dienos keistenybių temą pabaigsime taip pat ginklais, tik dabar kiek kitokios klasės – granatomis.

Tai – silikoninis indelis, į kurį reikia pripilti paprasto geriamo vandens, sušaldyti jį ir po to smagiai paskandinti kokio nors gėrimo stiklinėje – tokiu būdu gėrimą galima pavadinti dinamitu ir tai bus arti tiesos :)

Tokie granatos marškinėliai kainuoja tik 1.63€ ir į Lietuvą siunčiami nemokamai, tad vertėtų užsisakyti kelis vienetus. Juk tai linksma dovana draugui ir įspūdingi išgertuvių vakarėliai!

Prekę apžiūrėti ir įsigyti galite čia.

Ką gi, šai dienai pakaks. Linkiu gerų pirkinių ir smagaus jų panaudojimo!

Saulius Veržikauskas

Hits: 64

Turėtų patikti


Dalintis
  •  
  •  
  •  
Posted in Įdomybės and tagged , , , .

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.