Skiepų priešininkai kelia pavojų ir likusiai visuomenės daliai. Grįžtame į viduramžius

Kai susitinka distiliuotas vanduo, valgomoji druska, geriamoji soda, koncentruota azoto rūgštis, koncentruota sieros rūgštis ir glicerinas būna didelis ka būm, kuris vadinamas nitroglicerinu. Kai susitinka internetas, nepagrįsta baimė, nenoras išgirsti argumentų ir sąmokslo teorija būna MEGA būm, kurį vadiname antivax judėjimu.

Ligos, kurios buvo jau išprašytos ir pamirštos, sugrįžta ir atsiskleidžia visu savo gražumu. Jos grįžta ne todėl, kad įvyko absoliučiai kardinalios virusų mutacijos, o todėl, kad atsirado žinomų žmonių, kurie neturėdami absoliučiai jokio medicininio išsilavinimo ėmėsi “šviečiamosios” veiklos apie skiepus, tiksliau kūrenti mitų, abejonių, nepagrįstų spėjimų ir manipuliavimo informacija, antivaxinį laužą.
Prieš kelias dienas PSO paskelbti tymų plitimo duomenys, rodo, kad tai nebe laužas, o didelis gaisras 🔥🔥🔥
Net 89% buvo neskiepyti, dar dalis skiepyti tik viena doze.

Tymai, raudonukė, kiaulytė itin lengvai plintančios virusinės infekcijos, galinčios sukelti labai rimtų komplikacijų.

Tymai. Kas ketvirtas hospitalizuojamas, 1 iš 1000 komplikuojasi encefalitu, 1 ar 2 iš 1000 miršta. Specifinio gydymo nėra.

Raudonukė. Labiausiai pavojinga nėščiosioms. Susirgus nėštumo metu liga gali sukelti persileidimą ar priešlaikinį gimdymą. Net jei ir pavyksta išnešioti kūdikį, iki 90% persirgta raudonukė sukelia ryškius vaisiaus raidos defektus, vadinamąjį įgimtą raudoniukės sindromą. Vaikas gimsta aklas ar kurčias, su rimtomis širdies problemomis. Specifinio gydymo nėra.

Dviejų savaičių mergaitė su CRS (įgimtu raudonukės sindromu)

Parotitas (kiaulytė). Komplikacijos susijusios su centrine nervų sistema, tiesa, dažniausiai asimptominiai meningitai. Paaugliams berniukams sukelia orchitą, kas vėliau sąlygoja oligospermiją ir galimą nevaisingumą. 0.02 – 0.3% išsivysto encefalitas, kuris dažniausiai baigiasi mirtimi. Vienam iš 3400, kitų studijų duomenimis vienam iš 20 000 atsiranda kurtumas dėl klausos nervo pažeidimo. Specifinio gydymo nėra.

Būdas viso to išvengti atrastas seniai, tai yra skiepai. 
Neužtenka vien individualaus imuniteto, tam, kad būtume saugūs, reikalingas visuotinis imunitetas, pasiskiepijusių turi būti apie 95% visuomenės.
Tačiau absoliutūs profanai, panaršę internete kelias valandas medicinos “porno” saituose, manosi galintys kvestionuoti šimtą metų ieškojimo, tyrinėjimo, eksperimentavimo ir praktikos. Jūs saugote savo vaikus, nuo žalojančių vakcinų ir meldžiatės stabams, kad liga jus aplenktų. Taip gal nepateksite tarp 1 iš 1000, kurie atgulė amžinojo poilsio, nors šansai susirgti vis didėja, bet kas apsaugos tuos, kurie net ir norėdami negali pasiskiepyti? Žmonės, kurie alergiški vakcinai, sergantys imunodeficitinėmis ligomis, nėščiosios ir panašiai. Šiuos žmones saugo tik visuotinis imunitetas, tai paskutinis bastionas, jo nebelikus, jie priversti žaisti rusišką ruletę, gal neiššaus, o gal iššaus.
Antivaxeriai operuoja nepageidaujamų reakcijų ir komplikacijų skaičiais, nutylėdami, kad dažniausiai tai savaime praeinančios būklės, kokias gali sukelti ir kiti vaistai, nekalbant apie operacijas.

Vaikas su CRS

Iki 10% gali pasireikšti karščiavimu ar bėrimu
iki 3% sąnarių skausmais
1 iš 25 000 gali atsirasti smulkių hemoraginių bėrimų dėl trombocitopenijos, kuri dažniausiai nereikalauja jokio gydymo. 
Gali atsirasti traukuliai, tačiau žymiai rečiau, nei sergant tymais. 
Itin retais atvejais gali atsirasti anafilaksinis šokas, kuris suteikus medicininę pagalbą praeina be liekamųjų reiškinių.
Taip, 1 iš 1 000 000 gali mirti dėl vakcinos.

Mitas, kad skiepai sukelia autizmą paneigtas dešimtimis studijų.

Vakcina, nėra šventas vandenėlis, tačiau ji dirbo savo darbą ir dirbo jį gerai, kol nepradėjome tikėti šamanais, vadybininkais ir sociopatais labiau, nei gydytojais.

Jei kas išras geresnį būdą, nei naktį voliotis purve šviečiant pilnačiai, aš būtinai jį rekomenduosiu savo pacientams vietoje skiepo. O kol kas, mano vaikai skiepijami pagal kalendorių ir net daugiau.

Sekite autorių FB puslapyje “Ciniškas Chirurgas”

Turėtų patikti

Posted in Naudinga informacija, Skaitiniai, Tai įdomu and tagged , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.