Serialą “На краю” (Ant krašto) privalo pažiūrėti visos moterys, susižavėjusios rytiečiais vyrais

Neįtikėtinas kūrinys – serialas “На краю”  – tai tarsi mokomoji priemonė visoms merginoms bei moterims, smarkiai susižavėjusioms simpatiškais juodbruvais vyrais iš Artimųjų Rytų bei visokiais “taikiausios” religijos atstovais.

Esminis faktas – krikščionė moteris, kad ir priėmusi kitą religiją, niekada nebus lygiavertis naujosios šeimos narys, ji bus visapusiškai išnaudojama, į ją visada bus žiūrima, kaip į daiktą, atitinkamai, su ja taip bus ir elgiamasi.

Net nesvajokite vyro – rytiečio perauklėti ar pakeisti jo pažiūras: tai neįmanoma, tokie dalykai pasaulyje nevyksta ir jūs niekada netapsite išimtimi.

Aštuonių serijų serialas įtraukia jau nuo pirmų akimirkų, patiks jis visiems – ir trokštantiems meilės, ir veiksmo, psichologinių manipuliacijų, pažinimo.

Seriale labai išsamiai parodyti manipuliavimo moterimis metodai, įsitikinama jų veiksmingumu, o taip pat galutinis – pats žiauriausias rezultatas.

Mažiausia, kas gali atsitikti su žavia balto gymio mergina Kalifate (musulmonų kurtoje valstybėje Sirijos karo metu)  – tai kasdieniai seksualiniai išnaudojimai, daugiausia – prievartinis pasmerkimas tapti organų donoru.

Serialas nėra skirtas žmonėms, turintiems silpnus nervus. Nors… tėvų vietoje, savo jaunąsias atžalas, mergaites, šį filmą žiūrėti priversčiau – nėra geresnės mokomosios priemonės, ypač jei atžalos galva užpildyta “tolerancijomis” bei “sveiki atvykę pabėgėliai” .

Tiesiog pažiūrėkite ir jūsų pasaulėžiūra tikrai pasikeis.

Retas kūrinys, kuris turi tokį poveikį.

Treileris:

Filmas rusų kalba:

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.