Rytmetinis įvykis, netikėtai beigęsis priekabiavimu

Šiandien anksti ryte, eidamas į sporto klubą, netikėtai tapau gašlaus priekabiavimo dalyviu. O viskas buvo taip: einant nedidelės gyvenvietės kvartalu, staiga iš skersgatvio išnėrė mergina ir pradėjo eiti ta pačia gatve, tik priekyje manęs.

Tiesiog nenorėdamas ir susigėdęs nužvelgiau merginos figūrą: ideali. Liemuo, kojos, užpakaliukas… Saikingi apvalumai, papuošti madingais drabužiais. Puikumėlis!

Asociatyvi nuotrauka

Tada staiga supratau, kad tampu priekabiautoju. O kaipgi kitaip? Juk žiūriu į merginą, kaip į daiktą, kaip į mėsos gabalėlį mėsinėje, kaip džinsus parduotuvėje: grožiuosi, vertinu, teisiu. Svarbiausia, kad manęs nedomina merginos vidinis pasaulis! Lengva ten tiems menininkams ir dėstytojams  –  juk puikiai žino, kad jų studentės vidumi turtingos. O man belieka remtis tik fantazija, kurios, sukeltus vaizdus aprašyti nedrįstu, nes šioje svetainėje lankosi ir nepilnamečiai.

Bet tai dar ne viskas.

Staiga iš kito skersgatvio iššoka jaunas vaikinas, spręndžiant pagal aprangą  –  dažytojas arba mūrininkas. Jis atsiduria tarpe tarp manęs ir merginos. Ir netikėtai pastebiu, kad jis taip pat pradeda priekabiauti! Aiškiai matau, kad vaikino žvilgsnis nepakyla aukščiau merginos liemens, jis tiesiog nežiūri į kelią ir, atėjus laikui pasukti į kitą pusę, dar ilgokai kreipia galvą merginos link. Klasikinis nepraustaburniškas priekabiautojas!

Noriu pasiškinti nesusipratėliams: nors neatlikau jokių fizinių veiksmų, išskyrus tai, kad ėjau paskui moterį, tačiau galvoje gimė daug įvairių galimų priekabiavimo variantų. Juk žinoma, kad bet koks veiksmas pirmiausia gimsta galvoje, o tik po to įgyvendinamas. Mintys – materialios, tad, galima drąsiai teigti, kad noras priekabiauti yra pats tikriausias priekabiavimas.

O mums su mergina pakeliui, tad, priekabiauju dar kokias 5 minutes, po to ji pasilieka laukti autobuso, o aš nukėblinu tuščia gatve. LIūdna. Nes suprantu, kad neatitinku dabartinių liberaliosios visuomenės standartų, liūdna, kad tokiu savo poelgiu žeminu moteris, politkoretkiškuosius vyrų giminės atstovus, feministes ir pačią Lietuvą.

Jos šimtmečio jubiliejui tokie tipai nereikalingi.

Saulius Veržikauskas

Posted in Be kategorijos and tagged , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.