Rusų sukurtas serialas “Kop” – žiūrėti internetu rusų kalba

Rusiški serialai visiems ganėtinai įgrisę, o jei dar nemoki rusiškai, tai ir visai neįdomūs. “Šaudyk – gaudyk” žanre parodyta, ko gero, viskas, ką įdomaus dar galima sugalvoti?

Kadras iš serialo: pagrindiniai herojai.

O štai šis serialas padvelkė šviežuma ir sentimentais. Keistas derinys, tiesa?

Šviežuma, nes tokio siužeto gal dar ir nebuvo: į Maskvą stažuotis atvyksta simpatiškas amerikiečių seržantas Džonas, tuo pačiu į JAV pasiunčiamas rusiškasis leitenantas. Rusijoje Džonui visai neblogai sekasi, ypač tai, kad jį supa simpatiškos rusų moterys, pas vieną kurių, jis yra laikinai apgyvendinamas. Kol bus sutvarkyta buhalterija ir apsigyvens kokiame nors viešbutyje.

Džonas su rusiškąja kriminaliste tampa neblogais partneriais, tarp jų užsimezga netgi jausmas…

O sentimentus filmas kelia todėl, kad pagrindinis aktorius, vaidinantis amerikiečių policininką, labai panašus į mano jaunystėje labai mėgtą aktorių – Dolph’ą Lundgren’ą.  Toks pat aukštas, šviesus, kerinčia šypsena ir, be abejo, stiprus. Žiūrint epizodą tiesiog pamiršti, jog tai tik rusų tautybės aktorius (beje, šiam vaidmeniui buvo rinktąsi iš 400 įvairių šalių kandidatų) ir vis atrodo, kad tai atjaunėjęs Dolph’as…

Serialas tik tik atsirado internetinėse erdvėse, viso siužeto ir pabaigos nežino niekas, tačiau pradžia gana nuotaikinga ir įtraukianti.

Rekomenduoju.

Treileris

Serialą  rusų kalba galite žiūrėti čia.

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.