Priešrinkiminės batalijos: komentatoriai mandagiai “sudirba” I. Šimonytės fanatę

Dalintis
  •  
  •  
  •  

Prognozės pasitvirtino: paskutiniu laiku į facebook draugus besiprašančios minios pradeda savo veiklą – įvairių kandidatų reklamą bei propagavimą. Pjautynės virtualioje erdvėje prasideda.

Žmonės, žinoma, taip lengvai nepasiduoda ir duoda atkirtį.

Pateikiu vieną iš daugelio komentatorių karo ištraukų. Šį karta fanatė agituoja už Ingridą Šimonytę.

Pavardžių neminėsiu, pavadinkime oponentus paprastai: Fanatė ir Kom. (komentatorius).

Fanatė: Balsuosime už I.Šimonytę! Lietuvos Moterys ir Merginos yra Lietuvos jėga!
Kom 1: taip, bet kai yra ne bergzdžios 🤔🤗🤔
Fanatė: Neturėjimas vaikų leidžia išvystyti kitus organus. Taigi pas ją IQ+EQ toks aukštas, kad nei vienas vyriškas kandidatas neprilygsta! Smalsu ar kiti kandidatai pasidarė tėvystės testus, jei jau taip aršiai rūpi šis klausimas?
Kom 1: Iš kur žinot,kad taip garantuojat apie jos aukšta IQ+EQ 🤔😁🤔Nebent ji jūsų klientė.tada aišku 😁
Fanatė: Nebuvote susitikimuose su I.Šimonyte? Suprantama, kodėl nepagaunate esmės, o komentuojate. Tai akivaizdžiai per Jūsų asmeninį pavyzdį įrodo, kad vaikų turėjimas neatspindi personalijos tikrosios vertės! Bergždumas-valstietiškas terminas. Kultūringuose Lietuvos gyventojų sluoksniuose nevartojamas.
Kom 1: taip supratau pas mus valstiečių bergzdžias,o pas jus kultūringuosius paprasčiausiai tai bevaisis,nevaisingas.plačiaja ta prasme,kad tai likimo nuskriaustieji.Bet tą likimą galima ir pareguliuoti vardan tos Lietuvos ar kitko.Pavyzdziui įsivaikinti likimo nuskriausta vaiką ar vaikelį.Turim gi daug to žmogiškumo pavyzdžiu.Žymiu mokslininkų,politiniu veikėju,pasaulinio lygio aktoriu, dainininku.Pvz.Madonna turi įsivaikinusi bent kelis.Ir net iš jų yra tamsaus gymio 😁.Nors skaitoma,kad ji taip pat bergzdžia. Atsiprašau bevaisė 🤗 Ir tai yra jos pats didžiausias žmogiškumo faktorius,padarius tuos vaikus laimingus.Ta ir turėjau omenyje 🤗😁🤗 . ačiū geros dienos jums ir savaitgalio 🤗
Fanatė: I.Šimonytė truputį skiriasi nuo Madonos. Madona niekada nekandidatuos į Anglijos premjerus ar JAV prezidentus. Be to skiriasi ekonominis šių moterų statusas. Kiek žinau, Madona vaikus vaikino, gyvendama santuokoje. Tai taip pat niuansas. Taigi, nelyginkite, nelygintinų dalykų. Vaikų gimdymas ir auginimas moteriai nėra prievolė! Ne visiems vyrams tai suprasti! Ingrida Šimonytė yra labiausiai pasiruošusi Lietuvos prezidentės pozicijai!
Kom 2:užjaučiu tamstelę.
Fanatė: 2 Kom, Lietuvos Moterys ir Merginos, drauge su Ingrida Šimonyte ir Lietuvos Jaunimu su normaliais Vyrais yra Lietuvos jėga! Prie kurių Jūs save prisiskiriate?
Kom 3: Gargžduose į susitikimą su Šimonyte atėjo konservatorių skyrius ir dar 10 miestelėnų. Vėliau, po prisistatymo, jų paprašė palikti patalpas, nes toliau tęsėsi konservatorių skyriaus susirinkimas.
Fanatė: Alio, Alio, Gargždai! Pabudote ir kelkitės! Žemaitija bunda sunkiai! Vakar Vilniaus Universitete 402 auditorija lūžo, dalyvavo virš 200 žmonių. Buvo daug stovinčių! I.Šimonytė savo superinę programą pristatė puikiai!
Kom 4: Na ka dar gali pasakyt apie NORMALIUS VYRUS nenormali moteris?
Kom 5: Fanate, atleiskite, tačiau elgiatės tarsi pirmos rūšies fanatė. Jei jūs iš tikrųjų už Šimonytę, tai nedarykite jai meškos paslaugos, nes po jūsų tokių pasisakymų jūsų giriama kandidatė darosi atgrąsi. Kalbate apie IQ, tai kažkiek ir panaudokite jį – pagalvokite prieš liaupsindama, kad žmonėms liaupses ir viešą lindimą į tam tikrą vietą yra nelabai jau malonu stebėti

Tai va, toks nedidelis mūšis tarp padorių žmonių ir propagandos skleidėjų :)

Jei užtiksite įdomių bukos propagandos atvejų, prašau, praneškite man asmeniškai (geriausia pasiųskite žinutę per messenger’į)

 

Hits: 474

Turėtų patikti


Dalintis
  •  
  •  
  •  
Posted in Priešrinkiminės batalijos and tagged , , .

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.