Povilas Gylys: tėvų atėmimas iš vaiko – aukščiausia bausmė jam

Dalintis
 • 141
 •  
 •  
  141
  Shares

TĖVŲ ATĖMIMAS IŠ VAIKO- AUKŠČIAUSIA BAUSMĖ JAM. O juk mažas vaikas nėra nusikaltėlis. Ar išmintingi ir dievobaimingi yra žmonės, kurie tai daro stambiu mastu. Viešojoje erdvėje cirkuliuoja informacija, kad per keletą mėnesių šeimos buvo atimtos iš maždaug 1000 vaikų. Bet juk tai- nacionalinio masto nelaimė. O didžioji žiniasklaida, elitas tyli. Ponia R.Miliute, mes turim TEISĘ ŽINOTI, kas vyksta mūsų Tėvynėje.

P.S. Mačiau valdžios planus gyventojų skaičių Lietuvoje padidinti iki 3 milijonų. Kaip suprantu, masiniu vaikų atiminėjimu iš šeimų prasideda plano įgyvendinimas…

Dalinkimės ir platinama žinia padėkime vaikams.


IŠ VAIKŲ ATIMAMI TĖVAI. Tokia formuluotė aiškiau nusako tikrą įvykio prasmę nei ta, prie kurios mes esame pripratę: “Iš tėvų atimti vaikai”. Manojoje formuluotėje akcentuojama tai, kad labiausiai nubaudžiami niekuo nekalti maži vaikai. Ir bausmė yra baisi. Absurdo ideologų, tokių kaip Šakalienė, ir jo organizatorių klausiu: “Kas yra baisiau vaikui -pliaukštelėjimas, ar tėvų atėmimas, kuris sukelia mažyliams didelius stresus ir gilius randus jų sąmonėje bei pasąmonėje”. Ir tai vyksta neva humanistinėje, krikščioniškoje ir demokratiškoje Europos šalyje. Ar jums, mieli Fb draugai, neatrodo, kad tai organizuota. valstybinio terorizmo forma. O jo taikinys- vaikai. 

Nesakau, kad vaikai negali būti paimti iš šeimų. Bet tai turi būti KRAŠTUTINĖ priemonė taikoma TIK visapusiškai įvertinus situaciją.

Priklausau kažkada pliaukštelėtų kategorijai. Už reikalą. Nei tada jaučiausi, nei dabar jaučiuosi traumuotu. Bet jei iš manęs būtų atėmę mano mylimus ir mane mylėjusius tėvelius, tai dabar svarstyčiau galimybę tuometinę valstybę paduoti į teismą… 

Nebūkime abejingi, ginkime mūsų nacionalinį turtą- vaikus nuo agresyviųjų socialisčių ir socialistų, žmonių manančių, kad valstybė turi teisę grubiai kištis į labai sudėtingą šeimyninių santykių erdvę. Ši grupė per keletą mėnesių atėmė tėvus ne iš 1000 kaip iki šiol maniau, bet iš 1 600 vaikų. Ar jaučiate nacionalinės nelaimės mastą?

Povilas Gylys

Hits: 1062

Turėtų patikti


Dalintis
 • 141
 •  
 •  
  141
  Shares
Posted in Be cenzūros and tagged , , , .

2 Comments

 1. Be abejo, tai baisi bėda ir tautos nelaimė. Pilnai pritariu Povilui už išsakytas mintis, už neabejingumą kito skausmui.

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.