Per 20 metų buvo padarytos 17 studijų, kurios paneigė bet kokį ryšį vakcinų ir autizmo spektro sutrikimų

Andrew Wakefield 1998 sukėlė masinę isteriją išspausdinęs straipsnį su 12 tiriamųjų ir padaręs išvadą, kad MMR vakcina (nuo kiaulytės, tymų ir raudonukės) gali būti atsakinga už autizmo spektro sutrikimų atsiradimą. Nors tyrimas dėl etikos pažeidimų, metodikos nesilaikymo ir kitų dalykų buvo pašalintas, o pačio Andrew ir jo draugų gydytojų licencijos buvo suspenduotos, tačiau jo idėjas pasigavo, išplėtojo ir praktikoje ėmė taikyti aliuminio detoksikuotojai, taip užsidirbdami duonai. Įdomiausia, kad MMR vakcinoje aliuminio nėra.

Per 20 metų buvo padarytos 17 studijų, kurios paneigė bet kokį ryšį tarp MMR ir autizmo spektro sutrikimų (ASS). Šiandien buvo įkaltas paskutinis, titaninis cviekas į šios teorijos karstą:

https://annals.org/…/measles-mumps-rubella-vaccination-auti…

Tiriamoji grupė 657 461! Ir be skaičiuotuvo galima suprasti, kad studija milžiniška! Gali kiek nori skaičiukus minkyti – rezultatas nepasikeis.

Esminės išvados:

• Jokio ryšio tarp ASS ir MMR nėra.

• ASS rizika didėja, jei šeimoje jau yra šį sutrikimą turinčių asmenų.

• Berniukams ASS pasireiškia keturis kartus dažniau nei mergaitėms.

Ir
• (SURPRISE SURPRISE) 17% didesnė tikimybė atsirasti ASS, jei vaikas neskiepytas (šito aš paaiškinti negaliu, bet atsiveria dirvonai naujiems tyrimams).

Ciniškas Chirurgas

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.