Palaidota ir 8 valandas po žeme praleidusi naujagimė išgyveno

Tai ne siaubo pasakojimas o realybė. Įsitikinsite tuo, pažiūrėję video filmą, kuriame užfiksuota, kaip naujagimė atkasama iš po žemių.

Kaip praneša Globo.com, įvykis atsitiko Brazilijoje, Kanaranos mieste.

15 – metė mergina nesitikėjo, kad jau laikas gimdyti, pasijuto prastai, nuėjo į tualetą ir netikėtai… pagimdė. Anot jaunos mamos, krisdamas kūdikis galva trenkėsi į klozeto kraštą, tačiau neišleido nei menkiausio garso.

Mergaitė 8 valandas praleido po žeme. Policia Militar de MT

Tai patvirtino ir 33 metų amžiaus gimdytojos mama (naujagimės močiutė), bei 57 m amžiaus kūdikio prosenelė, kuri veikė ryžtingiausiai: “negyvą” mergaitę susuko į audeklą ir užkasė kieme.

Tačiau kažkas iš aplinkinių gyventojų, panoręs likti anonimu, apie tai pranešė policijai.

Atvykę pareigūnai apklausė šeimą ir moterys nurodė mergaitės laidojimo vietą, tuo pačiu dar kartą patvirtino, kad kūdikis tikrai buvo negyvas.

Policininkai pradėjo kasti nurodytoje vietoje, nors jau buvo praėjusios 8 valandos nuo mergaitės palaidojimo. Ištraukus mergaitę, nuostaba buvo neįtikėtina – kūdikis buvo gyvas!

Mergaitė buvo nuvežta į vietinę ligoninę, kur gydytojai iš tikrųjų aptiko sulaužytą kaukolę, tačiau šis sužeidimas mergaitės gyvybei nekelia jokios grėsmės.

Šiuo metu prosenelė kaltinama kriminaliniu nusikaltimu.

Paruošė Saulius Veržikauskas

Turėtų patikti

Posted in Be cenzūros and tagged , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.