Nuostabus įrenginys – bazuka sušių gamybai! Pirk už 4.29€, pristatymas nemokamas

Dalintis
  •  
  •  
  •  

Retai susidomiu įvairiais kinietiškais “stebuklais”, tačiau šis tikrai vertas dėmesio: įrenginys sušių gamybai! Viskas labai paprasta, užtat patikima – sušius pagaminsite standžius, simetriškus, svarbu, kad būtų iš ko gaminti :)

Taip, vienintelė bėda yra ta, kad sušių bazuką reikia siųstis iš Kinijos, tai šiek tiek trunka.

Tačiau tuo visi baisumai baigti: atsisiuntimas į Lietuvą nemokamas, o siuntinio kaina  – 4.29€ (kaina gali šiek tiek keistis) daug mažesnė, nei leidžiama siųstis be muito ir PVM. Ta prasme, drąsiai galite siųstis prekes iki 22€, neskaitant siuntimo išlaidų, ir neturėsite jokių problemų.

Tinklalapyje Aliexpress (anglų kalba) šių įrenginių galima surasti begalę, tačiau labai svarbu atsirinkti patikimą pardavėją, kuriuo pasitiki pirkėjai.

Štai šis pardavėjas tikrai patikimas – iš jo jau pirkta virš 13 tūkstančių sušio bazukų, atsiliepimus parašė virš 4000 pirkėjų, bendras įvertinimo lygis – 4.8 punktai iš 5 galimų. Tai labai geras rodiklis.

Kaip įrenginio pagalba gamintis sušius?

Prašau pažiūrėti šį trumpą filmuką:

Sušių bazuką dar kartą apžiūrėti ir užsisakyti galite štai čia.

Nepamirškite pasinaudoti naujo pirkėjo kuponu (rasite šalia produkto nuotraukos – New User Coupon:): šiai dienai jis 2.75€, tai reiškia, kad įrenginį įsigysite už juokingus 1 eurą su centais! O jei užsisakysite bent 3 tokus įrenginius, jums iš karto bus pritaikyta 5 % nuolaida. Tad, nesnauskite, pirkite! Lietuvoje tokie aparačiukai parduodami internetu, po 10 eurų už vienatą. Šioks toks skirtumas, tiesa?

A, dar vertėtų pateikti ryžių virimo receptą. Jį “atrado” vienas žymiausių visų laikų kulinarijos tyrinėtojų ir propaguotojų – Viljamas Pochliobkinas. Jis nuolat stengėsi sužinotį idealų ryžių gaminimo būdą, ir, stebėdamas azijiečius, surašė štai tokį receptą.

Ryžių ir vandens santykis: 1:1.5. Vienai stiklinei ryžių – pusantros stiklinės vandens.

Ryžiai su vandeniu supilami į sandarų puodą ir dvi minutes kaitinami ant didelės ugnies. Po to 8 minutes ant vidutinės, ir pabaigai dar 2 minutes ant silpnos. Virimo metu puodo dangtį kilnoti draudžiamą. Po to dar 12 minučių ryžiai brandinami ir puodas laikomas padėtas šiltai. Taigi, per 24 minutes gausite idealios konsistencijos ryžius.

Paruošė Saulius Veržikauskas

Hits: 112

Turėtų patikti


Dalintis
  •  
  •  
  •  
Posted in Įdomybės and tagged , , , .

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.