Nuostabiausių haremo gražuolių nuotraukos (foto)

Kartą, seniai seniai, tolimoje Persijoje (Iranas) gyveno šachas, vardu Naseras. Na, jei tiksliau, angliškai jo vardas buvo rašomas taip: Naser al-Din Shah Qajar, o jei dar tiksliau, tai jis buvo اصرالدین شاه قاجار‎.

Pagaliau išsiaiškinome, kuo vardu buvo Persijos valdovas, todėl tęsiame toliau.

Ir mėgo šachas fotografuoti. Užsiėmimas tai buvo ne paprastas, nes tada fotoaparatai dar labai primityvūs buvo, juk šachas gyveno XIX amžiuje ir mirė likus 4 metams iki XX amžiaus pradžios.

Nors šachas turėjo rūmų fotografą, šis galėjo fotografuoti tik vyriškos giminės atstovus, o štai savo mylimas moteris valdovas mėgdavo paveiksluoti pats.
Jo hareme, sakoma, buvo apie 100 gražuolių, tad šachas be jokių problemų galėjo atsirinkti pačias gražiausias, ką jis ir padarė.

Kviečiu susipažinti su keletu haremo gražuolių, tai yra, peržvelgti jų nuotraukas. Daug kas nustebs ar net pasibaisės, tačiau nepulkite teisti šacho ir jo skonio: kaip žinoma, rytietėms moterims po nosimi augmenija jau nuo senų senovės žėlė daug vešliau, nei gražuolėms iš mūsų platumų. Tankūs antakiai tada buvo laikomi “grožiu”, o apkūnumas – gerovės požymiu. Tad, norėdami nuteisti šachą, turėtume pasinerti į jo laikmetį ir pabūti jo kailyje. Belieka tik džiaugtis, kad Persijos valdovas, norėdamas tenkinti savo įgeidžius, nepuolė plėšti kaimyninių šalių ir per prievartą rinktis, mūsų akimis, gražių žmonų.

Ir vis tik reiktų pripažinti, kad šachui galėjo patikti europietiško tipo moterys. Kelionės po Europą metu, apsilankęs Sankt Peterburge ir pamatęs rusų balerinas, jis liko jomis be galo sužavėtas.

5Taip, čia moterys. Abi

1O man gražu…

2Dar viena haremo gražuolė  – rūkančioji (dešinėje)

3Storumas – gerovės požymis!

4Šiaip įspūdinga mergina

6Šachas su kai kuriomis savo haremo gražuolėmis

7

8Be žodžių. Tiesiog grožis

9Po Sankt Peterburgo balerinų pasirodymo šachas panašiai aprengti (nors apatinę kūno dalį) nusprendė ir savo moteris…

10Na, čia galima tik spėti. “Gulbių ežeras”?…

11Merginos

12Šachas (sėdi) su tarnais ir rūmų fotografu (šviesiai apsirengęs vyras)

Paruošė Saulius Veržikauskas

Dalintis
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.