Nebeliko vyrų…

Patekau aš netyčia į vieną populiarų moterų forumą, kuriame tuntas bobelkų kudakavo, kad vyrų nebeliko. Vieni bailiai ir šūdžiai. Kikenau, tiesą sakant, iš visos dūšios, o dabar noriu štai ką pasakyti. Brangios mamos, už šūdvyrius dėkokite savo forumo kolegėms ir uošvėms – visoms toms, kurios išauklėjo masę nežinia ko… Taip, taip, dabar galit sakyti: „o kur vyras?“… Prisiminkit japonų patarlę, kudakuoklės: „Meilėje gimęs negali būti silpnas!”. Pažiūrėkite, kiek išsiskyrusių… Vyras kaltas? Vyrai kalti? Bitch, please!

Dabar iš esmės! Buvau aš sode birželį, na, viskas, kaip ir turėtų būti: pilna vaikų, sūnėnų, mergaičių ir t.t. Pradėjau aš vaikams rodyti, kaip teisingai nešioti peilį. Kaip jį naudoti. Kaip iš parankinių priemonių pasigaminti parako, kaip pasigaminti kompasą, kaip orientuotis miške, kaip surasti vandens, kaip pernakvoti miške, jeigu nėra laužo ir šiltų rūbų. Kaip sėlinti prie gyvūnų ir mėsinėti juos, kad būtų ko pavalgyt. Kaip valgyti žalią mėsą. Kaip patrumpinti arba susisiūti rūbus. Kaip adata pradurti plieną na ir taip toliau. 11-mečius mokiau vairuoti automobilį. Aiškinau variklio veikimo principus. Ir ką aš išgirdau iš jaunų mamyčių, ištraukusių iš tarpdančių cigaretes ir pastačiusių alaus skardines ant suoliuko? Pats maloniausiai žodis: debilas.

„Mūsų vaikams nereikia tavo nakvynių prie laužo, automatų ir kito šūdo. Mūsų vaikai studijuos universitete, gros smuikais ir pūs dūdą. Jie gyvens mieste, dulkins gražias mergas. Ir niekada jie tavo šūdais neužsiiminės“ (o šalia stovi tėveliai, apimti gėdos dėl savo moterų, tačiau nieko negalintys padaryti ir tik linkčiojantys, kad po to jų “paukšteliai” smegenų jiems neišlestų)… Po to aš rinkau šitų smuikininkų ir mačo gabalus Čečėnijoj. Tie snargliai, kurie išsisuko nuo kariuomenės – išgyveno ir tapo šių nepatenkintų bobų vyrais.

Vaikai mano, jūs pačios kaltos dėl to, kad jūsų berniukai tapo šūdais. Jūs pačios kaltos, kad dabar nėr ko ieškoti. Mūsų visuomenė subobėjo vi-siš-kai. Kiekviena boba laiko save nepriklausoma, protinga ir išmintinga, nors iš tikrųjų…

Savo berniukus jos auklėja kaip merginas. Tai kodėl gi jūs dabar stebitės, kad jūsų vyrai virto bobom? Jūs patys įvarėt kadaise vyru turėjusį tapti berniuką į rėmus: nesimušk, neskriausk, atsuk kitą žandą, atsiprašyk, padėkok, apsišik ir išsitepliok (atsiprašau).

Kam tau, durniau, mokytis naudotis peiliu, jeigu yra policija? Ji padės. Kam tau mokytis kariauti, elgtis su ginklais – yra specialiai apmokytų žmonių, kurie viską padarys už tave. O tu sėdėk ir pūsk dūdą ar tampyk smuiką (menininkai, neįsižeiskit, ne apie jus kalbu dabar).

Bobų šalis, kuria tapo mūsų valstybė, seniai ir sąmoningai išstūminėja vyrus iš jiems įprastos erdvės. O po to visos šios išsilavinusios damos, skaitančios narkomanus ir alkoholikus, tipo Murakami ir Koelho, stebisi: kur dingo vyrai. Jie jūsų pastangų dėka tapo py….s, kiti – šūdžiais, o treti – jūs jų paprasčiausiai patebėti nenorite. Nes jie iš prigimties stipresni nei jūs, protingesni, praktiškesni, o jums reikia skudurų, kad galėtumėt padūsauti rūkyklose, kaip jums blogai be TIKRO VYRO… Namie skuduras…

Autorius nežinomas, versta iš rusų kalbos. 

2 thoughts on “Nebeliko vyrų…

 • July 15, 2017 at 05:45
  Permalink

  Nesusilaikiau nepakomentavus. Man 29m vis dar viena. Nes mano metu vaikinai arba geria, arba isvyke i kosmosa su panasiais vejais galvoj kurie cia prirasyti. Na galbut dabar (siuo laikotarpiu) ir tiesa del tu berniuku-vaikinu auklejimo. Bet pala kur mano metu vyrai? Juk tai vyrai pagaminti dar prie tarybu valdzios kai nebuvo interneto, py*eru eityniu ir nebuvo (tuo metu populiaru) naujausios vyru makiazo tendencijos. Kur vyrai kuriu nereikia laikyt uz kiausiniu? Gebantys prsiimti visa atsakomybe uz save, savo moteri, vaika. Neverkiantys kad visos bobos kur*os ir joms visoms reikia tik pinigu (taip brangieji, mums reikia pinigu, nes jei norit kurti seima is taksisto pinigu vaikus nelabai ismaitinsi). Nes siuolaikine “nubobejus” boba (na ok tarkim as, uz kitas neatsakau) turi moket pati uzdirbt pinigus, priziuret buiti, but grazi, dometis viskuo, buti apsiskaicius, pasaulietiska ir dar paimt uz kiausiniu koki vyra kuris bent jau vyro pareigas lovoj atliktu (nekalbu apie tv ziurejima ir alaus gerima, nes sias “vyro pareigas” vyrai atlieka tiesiog tobulai)

  Reply
  • July 15, 2017 at 09:39
   Permalink

   Gerbiama Roberta, jūsų amžiaus vyrai gimė tarybiniais laikais, tačiau jei nebuvo auklėti tais laikais, o jau išaugo “nepriklausomoje” Lietuvoje.

   Reply

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: