Moteriškumo žudikai

35

1. Per didelis socialinis aktyvumas
Kaip nebūtų žiauru, tačiau turėtume susitaikyti su tuo, kad moters socialinis aktyvumas dažniausiai siejamas su meilės trūkumu. Moteriai geriausia susirasti tokį darbą, kuris leistų pailsėti nuo šeimyninės rutinos, lavintų pasaulėžiūrą ir tuo pačiu tai būtų malonus užsiėmimas.

2. Per daug bendravimo už šeimos rato, buvimas ne komforto zonoje
Vyras tobulėja kovodamas su iškylančiomis problemomis, konkuruodamas, bendraudamas net su priešais, su tais, kurie jo nemyli ar net negerbia. Moteriai viskas atvirkščiai – jai būti ne komforto zonoje kenksminga. Toks buvimas naikina moters psichinę energiją. Kai moteris yra ją mylinčioje aplinkoje, jos moteriška stiprybė tik didėja.

3. Neteikianti džiaugsmo profesinė veikla
Didžiausia klaida – užsiimti tuo, kas neteikia jokio malonumo. Kodėl? Tokiu atveju moteris turi įveikti daug sunkumų, o tai tik silpnina moters psichinę energiją. Jei moteris į darbą eina per prievartą, tai reiškia, kad ji naikina savo moteriškumą.

4. Kelnės
Moteris kaupia iš žemės kylančią energiją. Tai atlikti jai padeda suknelės bei sijonai. Jei moteris nuolat nešioja kelnes – žemės, vaisingumo energijos, paprasčiausia, išsisklaido. Taip pat moteriškumą labai sėkmingai žudo prasta, pilka apranga, seni, nudėvėti baldai, aptrinti sienų apmušalai, geros spintos neturėjimas. Vyrams gera spinta – nereiškia, praktiškai, nieko. O moterims – tai ištisas pasaulis.

5. Nemoteriškos šukuosenos
Plaukuose moteris akumuliuoja psichinę energiją, todėl savo plaukais rūpintis tiesiog privaloma. Trumpos, berniukiškos šukuosenos moteriškumo nepridės tikrai. Tokios šukuosenos, be abejo, praktiškesnės, tačiau praktiškumas – tai žodis, kurį mieliau vartoja tik vyrai.

6. Papuošalų bei skonio neturėjimas
Kiekviena tikra moteris žino, kad gerai parinkti papuošalai gali be galo pakelti nuotaiką. Ir tai jokiu būdu nereiškia, kad puoštis reiktų vien briliantais bei gaminiais iš tauriųjų metalų: turint gerą skonį kartais pakanka savo kaina, bet ne išvaizda, pigios bižuterijos

7. Apleistas kūnas
Gyvenimo įvykius moteris dažnai išgyvena savo kūnu. Įsitempęs kūnas laimės neprideda tikrai. Rūpintis savo kūnu – šventa kiekvienos moters pareiga.

8. Emocinis sąstingis
Jei pati moteris ar jos artimieji jai draudžia reikšti emocijas, tai gali tapti depresijos priežastimi. Kai kada moterys mano, kad turi teisę reikšti tik teigiamas emocijas, tačiau čia jos klysta – juk jos ne robotai.
Geriausia, jei šalia moters yra žmogus, kurio draugijoje galima reikšti visas savo emocijas, teigiamos jos būtų, ar neigiamos. Savo nedėmesingumu ir dėmesio nekreipimu į moters nuotaikas, vyrai gali išprovokuoti net isteriją.

9. Hobio neturėjimas
Moteriai reikia užsiėmimo, gaivinančio jos dvasią ir duodančio emocinį pasitenkinimą. Visai nesvarbu, kad šis užsiėmimas neteikia jokios finansinės naudos. Gerai, kai tai supranta ir vyras.

10. Kūrybos trūkumas
Moters prigimtis – kurti jaukumą, gerinti aplinką, teikti džiaugsmą. Gėlės, vazonėliai, užuolaidėlės, paveikslai – visa tai sukuria interjero žavumą. Gerai, kai moteris gali valdyti nors nedidelę Visatos dalelę, kai gali nors kiek parodyti savo kūrybinę prigimtį.

11. Bandymas vadovauti
Vadovauti moteris gali labai gerai, tačiau bus daug geriau, jei ji to nedarys. Jos prigimtis – įkvėpti, suteikti sparnus. Kasdienius rutininius dalykus turėtų spręsti tik vyras. Pavyzdžiui, moteris pati pasiūlo paimti kreditą, o po to, kai reikia mokėti įmokas, ji eina iš proto. Tokius klausimus turėtų spręsti tik vyras, o moteriai apie tai geriau nežinoti išvis.

12. Moteriškų darbų vengimas
Namų ruoša moterims nėra tokia jau baisi našta. Netgi atvirkščiai – tokie rūpesčiai tobuliną moterišką pradą, prigimtį, lavina norą rūpintis kitais žmonėmis. Žinoma, moteriai dažnai reikalinga vyro parama, supratimas.
Jei moteris visus darbus perleidžia namų tvarkytojai – tai didelė klaida. Galų gale, moteris savo šeimai turėtų bent gaminti valgį.
Prie kitų “moteriškų” veiklų dar būtų galima priskirti užsiėmimus joga bei šokius.

13. Konfliktai
Konfliktai moterišką pradą naikina. Tai ypač aktualu bendravime su vyrais. Išmintingos moterys suvokia, jog taikiu elgesiu vyrą galima paveikti daug labiau, nei prieš jį kovojant.

14. Vyriškos pareigos
Varžtų sukinėjimas, baldų perstatinėjimas, įmonių valdymas, tarnyba kariuomenėje, šeimos išlaikymas, kreditai, ipotekos… Visa tai – vyrų pareiga ir čia moterims ne vieta.

15. Konkurencija
Konkurencinėje kovoje moteriškumo pradas nuolat griaunamas. Įrodinėti, kovoti – nėra jokio reikalo. Tai mažina moters galias.

16. Nepriklausomybė
Perdėtas savarankiškumas, jėga, griežta kontrolė, atkaklumas, siekiant savo tikslų.

17. Nesveikas išdidumas
Moteriškas jėgas, moteriškumą griauna tokie gyvenimo principai, kai sau įteigiama, jog “viską galiu pasidaryti ir pati, tad, nieko neprašysiu pagalbos, nesižeminsiu”. Jei moteris įsitikinusi, kad absoliučiai viską sugeba atlikti greičiau, geriau ir kokybiškiau, tai – tik nenormalaus, nesveiko išdidumo pasireiškimas.

18. Mechaniškas gyvenimas
Moters meninę prigimtį labiausiai naikina stereotipinis gyvenimas, kai sau įteikiama, kad reikia gyventi taip, “kaip visi”. Viską, ką moteris daro, daro su meile. O meilė yra spontaniška ir jos į jokius rėmus nesukiši.

19. Vyriškos sporto šakos
Vyriškos sporto šakos moteryje lavina kovos bei konkurencijos dvasią, nors moters prigimtis visai kitokia – bendradarbiavimas ir rūpestis.

20. Draugių neturėjimas
Iki galo išsikalbėti, išsilieti, moterims reikalingos tik draugės – moterys.

21. Laiko sau neturėjimas
Moterims visada reikia rasti laiko sau ir savo moteriškoms “nesąmonėms”. Šioms “nesąmonėms” reikia skirti ne tik laiką, bet, kartais, ir pinigus.

22. Nepilnavertis miegas, miego trūkumas
Pats efektyviausias jaunystės eliksyras – tai ramus, kokybiškas miegas. Gultis reiktų ne vėliau 23 valandos, o miegoti, geriausia iki tol, kol jūsų veidą papuoš pailsėjusio žmogaus šypsena…

Sunku patikėti, tačiau čia jūs rasite savo nemokamą internetinę parduotuvę!

Paruošė Saulius Veržikauskas 

Dalintis
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.