Moteris su vaikais dienos metu be jokio paaiškinimo nebuvo įleista į bažnyčią

Šis tekstas skelbiamas Erikos Palšauskaitės Švenčionienės facebook paskyroje

“Visada maniau, kad bažnyčia tai Dievo namai, atviri visiems.

11valanda, puikus oras, gražus kurortinis miestelis, mama su dviem savo atžalom nusprendė parodyti vaikams bažnytėlę.

Bažnyčios kiemelyje moteris tvarkosi aplinką, paklausta ar galima patekti į Bažnyčios vidų, pabūti ten, ji atsakė, kad raktus turi, bet be monsinjoro leidimo neatrakins ir į vidų neįleis.

Norintys patekti turi jo atsiklausti. Monsinjoras pamatęs lankytojus, nebuvo geranoriškas, į vidų įleisti nesutiko, tikriausiai pabijojo, kad apvogs…

Sureagavau stipriai,paskambinau ir paklausiau, kodėl nebuvo galima apžiūrėti bažnyčios, pirmi žodžiai iš monsinjoro lūpų buvo, kas jūs tokia.

Pasakiau kad esu toks pat Dievo kūrinys kaip ir jis. Tolesnis pokalbis visai nuvylė, Dievui ne visi mes lygūs, visa tai priklauso nuo socialinio statuso, tarnybinės padėties. Gaila, kad draugė, trumpam atvykusi pasisvečiuoti į Lietuvą, taip ir neturėjo galimybės apsilankyti bažnytėlėje, nors ir raktai buvo, ir darbuotoja sutiko, ir paros laikas tinkamas, bet…monsinjorui pasirodė kitaip, jis geriau žino kas patinka Dievui.

Vaikų reakcija buvo nenusakoma,nežinau kaip jiems paaiškinti, kad monsinjoras tai ne Dievas, bet tik piktas senstelėjęs vyriškis, norintis pasimėgauti valdžia.”

Perskaičius komentarus išaiškėjo, kad veiksmas vyko Birštone (red.pastaba)

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.