Medicinos ir žiniasklaidos keistumai

Kiekvienais metais nuo maliarijos visame pasaulyje miršta maždaug 2.000.000 žmonių. Žmones išgelbėti būtų galima labai paprastai ir pigiai – panaudoti paprastus tinklelius nuo moskitų.

Taip pat kiekvienais metais apie 2.000.000 vaikų miršta nuo įvairių ligų sukelto viduriavimo, kurį labai sėkmingai būtų galima gydyti izotoniniu druskos tirpalu. Tiesiog reiktų nupirkti paprastos jūros druskos.

Beveik 10.000.000 milijonų gyvybių kiekvienais metais nusineša tymai bei plaučių uždegimas, šias ligas įmanoma gydyti gana paprastais ir pigiais medikamentais.

Apie visus šiuos mirtinus atvejus retai išgirsite per TV, radijų ir kitas informavimo priemones.

O štai neseniai iš naujo pasirodžius paukščių gripui (kuris, beje, “atrastas” dar 1878 m), žiniasklaida tiesiog sprogo: tiek informacijos apie virusą iki tol nesulaukė nei viena liga, virusas, bet koks užkratas.

Фото Три поросенка выглядывают из деревянного корыта
Foto “Trys paršeliai” iš photo.99px.ru foto

Tiesa, per pirmuosius 10 metų nuo paukščių gripo mirė 250 žmonių, tai reiškia, maždaug po 25 žmones per metus.

Situacija buvo įvardinta, kaip “amžiaus epidemija”, kai kur jau buvo kalbama ir apie pandemiją.

Dar smagesni dalykai dėjosi su “kiaulių gripu”. Dėl 2009 m baladžio mėn. žiniasklaidos sukeltos isterijos stambiausioms formacijos įmonėms JAV skyrė 1,8 mlrd. JAV dolerių kurti vakcinai, Jungtinės Tautos – 1,5 mlrd. JAV dolerių. Lapkričio mėnesį nebuvo sukurtos ne vienos saugios vakcinos nuo kiaulių gripo, nors JAV atlikti bandymai, kuriuose dalyvavo suaugusieji ir vaikai. Vakcinos sudedamosios medžiagos vaikams gali sukelti nervinius sutrikimus ir autizmo sindromą ar laikiną sąmonės netekimą.

Iš viso buvo užfiksuota 101 mirtis, tačiau vėliau, atlikus išsamesnius tyrimus, nustatyta, kad būtent nuo kiaulių gripo mirė tik 19 žmonių.

Pamiršau paminėti: nuo sezoninio gripo visame pasaulyje kasmet miršta maždaug … 500.000 žmonių.

Keisti tie padarai, “Homo sapiens”, tiesa?

Saulius Veržikauskas

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.