Linksmos istorijos

Draugas gavo dovanų varaną, tačiau jis į gyvūną žiūrėjo, kaip į namų ūkio rakandą, kurį tik kartais reikėdavo pašerti. Ir šerdavo jį be jokios lyrikos.

Ir štai vieną dieną varanas įkando į pirštą. Pirma reakcija buvo maždaug tokia: “aš tave, odine žiurke, tuoj išmėsinėsiu!”. Bet po to stebi: varanas į jį taip liūdnai, išikimu žvilgsniu žiūri, net iš akvariumo išlindo ir pradėjo sekioti po visą butą. Ir vis taip graudulingai žiūri, o akys tarsi sako: “atleisk, šeimininke, kad aš toks negražus ir negeras…”

Draugą apėmė emocijos. Ryte atsibudo, o varanas šalia jo tupi… visą naktį nesitraukė… ir toliau liūdnu žvilgsniu žvelgia… Draugas susilydė: toks jautrus ir geras, pasirodo, varanas yra. Bet pirštą vis dar skauda, tinsta anas vis labiau ir labiau.
Na ką, griebė draugas varaną į glėbį ir pas daktarus.
Ten išsiaiškino, kad ši varanų rūšis – nuodinga. Tik jų nuodai labai silpni, todėl jie iš pradžių įkanda, o po to atkakliai sekioja auką, laukia, kol nustips.

***
Stoviu eilėje prie rūkalų. Jūs gi žinote, kad ant jų rašomi gąsdinantis užrašai, tipo, “Rūkymas žudo” ir pan. Prieš mane stovintis vaikinas ima pakelį, po to staigiai atitraukia ranką ir sako pardavėjai: “duokite man geriau “plaučių vėžį”, o “impotencijos” nereikia…:”

varanas
***
– Močiute, atsidaryk feisbuko paskyrą, galėsi su draugais bendrauti.
– Anūkėli, man 87 metai ir tam, kad bendrauti su draugais, man reikalingas ne feisbukas, o lentelė spiritizmo seansams!

***
Mano kolegė patapo nėščia: pradėjo lauktis antro vaiko. Pirmasis jau iš esmės buvo suaugęs, moteriai karjera tikrai sekėsi, o ir ne jauniklė jau buvo…

Galų gale nusprendė nėštumą nutraukti. Užsirašė pas gydytoją, po darbo.

O mūsų kompiuteristas kas kažkiek tai laiko priverstinai keisdavo mūsų visų kompiuterių slaptažodžius. Užsiimdavo tuo vakarais, naudojosi atsitiktinių slaptažodžių generatoriumi. Tai tokia programa, kuri parenka atsitiktinį slaptažodį ir, jei kompiuteristui jis pasirodydavo nors kiek su ryšiu, jis jį priskirdavo kokiam nors mūsų kompiuteriui. Rytais, atėję į darbą, visi prie savo kompų rasdavome po lapelį su nauju slaptažodžiu.

Tai va, tą dieną, kai mano kolegė turėjo darytis operaciją, prie savo kompiuterio rado lapelį su nauju slaptažodžiu: “PLZMOMNO”, kas iš karto krenta į akis ir gali būti iššifruota, kaip “Please Mom No”.
Tokio ženklo “iš aukščiau” nepamatys tik aklas, tad ji iš karto paskambino gydytojui ir atšaukė vizitą.
Dabar jos berniukui ar tik ne 5 metai.

Paruošė Saulius Veržikauskas

Turėtų patikti

Hits: 916

Posted in Humoras and tagged , , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.