Laiškas redakcijai

laiskas-160x160Gerbiama redakcija,

Turiu labai svarbų klausimą ir man reikalingas skubus bei profesionalus atsakymas.

Prieš kiek tai laiko pradėjau pastebėti, kad mano žmona suka, kaip čia išsireiškus, “kairėn”. Viskas gana akivaizdu: jei namuose suskambus telefonui ragelį paimu aš, aname gale ragelį padeda. Ji pradėjo dažniau susitikinėti su “draugėmis”, o kai aš paklausiu, su kokiomis konkrečiai, ji sako, kad aš jų vis tiek nepažįstu.

Aš visada laukiu taksi, su kuriuo ji grįžta namo, tačiau iš mašinos ji išlipa už kampo, todėl aš negaliu matyti, kas ten per automobilis ir kas jį vairuoja.

Kartą paėmiau jos mobiliaką – norėjau pažiūrėti, kiek valandų. Tai ji taip įniršo, kad savo telefoną man uždraudė net pirštu paliesti. Na, nemeluosiu, su žmona apie neištikimybę nekalbėjau, nes prieš tai viską norėjau išsiaiškinti pats. Galbūt aš tiesos sužinoti ir nenorėčiau, tačiau praeitą naktį, kai ji nei iš šio, nei iš to, kažkur greitai išlėkė pro duris, aš neiškenčiau. Viską stebėti nusprendžiau iš už savo automobilio – iš ten matosi visas kiemas, o mane domino tik tai, koks automobilis atvyks jos pasiimti.

Atsitūpiau ant pirštų galų ir staiga pastebėjau, kad ant priekinių mano mašinos stabdžių diskų matosi kažkokios rudos dėmės, labai panašios į rūdis.

Prašau, atsakykite, ar galima važinėti su tokiais stabdžių diskais, ar būtina juos pakeisti naujais? Ir, jei būtina keisti, reiktų įsidėti originalius ar galima ir kiek pigesnius? O gal dėl visko kaltos neoriginalios kinietiškos stabdžių kaladėlės? Gal daug paprasčiau pakeisti tik kaladėles? Labai tikiuosi, kad sulauksiu kvalifikuoto atsakymo.

Iš anksto dėkingas

Saulius

Paruošė Saulius Veržikauskas

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.