Kokie vyrai patinka moterims?

Tikriausia, ne vienas vyras susimąsto, kuo gi jis galėtų atkreipti jam patinkančios moters dėmesį. Ir jo, trumpai skustoje, ar vešliai bujojančiais plaukais papuoštoje, galvoje sklando tie patys mums iš dienos į dieną kalami „grožio“ standartai: geležinis raumeningas kūnas, dideli bicepsai, įspūdingas žvilgsnis, brangus ir didelis automobilis, storas kapšelis su pinigais, ir ne tik kapšelis…
Kiek svarbi moterims vyro išvaizda? Tikėsite tuo, ar ne, tačiau būtent vyro išvaizda moterims yra daug mažiau svarbi, nei atrodo patiems vyrams. Tuo lengvai galima įsitikinti, atsidūrus kiek didesnėje kompanijoje. Čia tikrai pamatysite daug nuostabių moterų, atėjusių kartu su vyriškiais, kuriems tokie epitetai, kaip „nuostabus“ ar tik, paprasčiausia, „gražus“, na, niekaip nelimpa. Ir tai neturėtų jūsų stebinti.

Be abejo, „gražius“ vyrus moterys pastebi, tačiau joms daug įdomiau sužinoti, ar šis gražuolis yra protingas, sąmojingas, dvasingas ir švelnus. Ir šios savybės moteris domina daug labiau už simpatišką, Bredo Pito veiduką ar Švarcnegerio kūną. Jei moteriai reikia rinktis iš dviejų vyrų, vienas kurių yra „idealios išvaizdos“, o kitas – turi gyvą protą, sąmojį, elegantiškas manieras, moterys visada pasirinks pastarąjį. Tai yra todėl, kad moterys niekada nepamirš vyro, kuris jas nuoširdžiai pralinksmino, neapsimestinai ir švelniai rodė dėmesį bei neapsimestinį susižavėjimą, o kartu praleistą laiką pavertė tikrai įdomiu užsiėmimu.

Kai kalba eina apie vyro fizinius duomenis, moterys iš tikrųjų pastebi ir akis, ir pečius, bicepsus bei tricepsus, tačiau pats svarbiausias jas dominantis dalykas – tai pilvas, pilvo raumenys. Bus „registruojamas“ kiekvienas papildomas alaus pilvuko centimetras. Ir, jei jauname amžiuje keletą papildomų centimetrų yra visai žavu, tačiau ji suvokia, kad metams bėgant pilvo apimtis ir kūno svoris tik didės, ir po 10 metų jūsų meilė alui bei gausiai užkandai peraugs į gana solidų alaus mėgėjo pilvą, kuris veršis per kelnių viršų.

Ir vis tik tiesa yra ta, kad besirenkančiai moteriai, visgi labai svarbus jūsų elgesys, jūsų nusistatymai tam tikrais klausimais. Jos atidžiai seka jūsų reakciją tam tikromis gyvenimo situacijomis, ir, kai sprendžiate kokią nors problemą, kreipia dėmesį į jūsų kalbą bei pateikiamus argumentus. Jei jūsų reakcija, elgesys ir įsitikinimai panašūs į jos, tai žinokite, kad nepriklausomai nuo jūsų išvaizdos, jūs esate pats geriausias kandidatas.

Taip pat vyrams kyla klausimas – ko moteris iš jų tikisi pirmą kartą sugulus? Tiksliai žinoma, kad ji tikisi malonios, švelnios ir romantiškos pradžios ir karšto, svaiginančio bei aistringo pratęsimo. Labai svarbu neužmiršti glamonių „prieš“ ir „po to“. Kartais šios glamonės moterims daug svarbiau ir už patį seksą.

Paruošė Saulius Veržikauskas
Šaltinis: krstarica.com /opusteno.rs /

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.