Kastuvas – žudikas ir nešvarūs Verygos peiliai

Tik savaitėlę – kitą nepažiūrėk žinių, žiū, pasaulyje vėl bardakas. Tai lėktuvas Indonezijoj nukrenta, tai Pitsburge sinagogoj pasišaudo, tai nemenkas būrelis imigrantų per Meksiką į Štatus pasuka.

Jau nekalbant apie reikalus Lietuvoje.

Va, žurnalistai kamantinėja liudininką Strazdauskaitės nužudymo byloje. Ans nieko nežinodamas žudikams atnešė kastuvą, kad jie iš klampynės iškapstytų automobilį, kurio bagažinėje gulėjo vargšė mergina.

K:
– Ar įtarėt, kad šiuo kastuvu bus nužudyta mergina?

L:
– Ne, neįtariau, Būčiau žinojęs, būčiau šluotą atnešęs.

K:
– Bet graužia sąžinė, ania? Nu bet nors biški?

L:
– Biški graužia. Reiks atgailaut – turėtų praeit.

K:
– Nu , žėkit, kitą kart atsargiau!

L:
– Jo, kitą kart prieš ką skolindamas paklausiu, ar nežada su tuo įrankiu ko nors žudyt.

Kaip suprantat, šis pokalbis yra mano fantazijos vaisius. Bet pats interviu principas tai panašus: baisiausiai sureikšminti ir užpisti niekuo nekaltą žmogelį, kastuvą paskolinusį.

Kitas epizodas. Kaip ir pridera, visi kritikuoja Verygos išmąstytą gero maisto vaikams koncepciją.

– Ėėėė, daba vaikai valgyklose nieko nebevalgo, – porina toks rimtas dėdė, – beveik viską tenka išmest, o vaikai vis tiek į kebabines išsilaksto…

– Da blogiau, kad ministerija nesirūpina švara virtuvėse, – prideda protingai atrodanti blondinė. – Įsivaizduokit, jei tuo pačiu peiliu pjauti žuvį, o po to mėsą, alergenas gali pilnai persiduoti ir vaikai patirs alergines reakcijas!

O aš taip ir nesupratau: ar čia irgi Verygai priklauso kokį įstatymą sukurpt, apie peilių virtuvėse plovimą? Vienu žodžiu, gyventi yra linksma ir įdomu!

Saulius Veržikauskas

Posted in Be cenzūros and tagged , , .

2 Comments

  1. Audra, jaučiuosi puikiai. Atminkite, kad mes visi esame labai skirtingi, kiekvienas sako tai, kas jam atrodo geriausia. Šis tinklalapis yra mano kūrinys, tai yra mano namai ir čia aš šneku taip, kaip man atrodo, o ne kaip nori kiti. Pagalvokit, kaip jaustumėtės jūs, jei aš ateičiau į jūsų namus ir pradėčiau pasakoti, kad jūs savo namuose gyvename ne taip, kaip reikia? Tikiuosi, supratote mane.

  2. Sauliau Veržikauskai, ar jaučiatės šmaikštus, naudodamas keiksmažodžius ir kitokius bjaurius išsireiškimus savo rašiniuose? Gal pabandykite kultūringiau naudoti GIMTĄJĄ kalbą, net tada, kai kuo nors piktinatės…

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.