Kartūs žodžiai apie naująjį pranašą, pažaduką, Ostapo Benderio kolegą – Stanislovą Tomą

Komentarai iš ekspertai.eu apie naująjį mesiją Stanislovą Tomą, manau, yra labai iškalbingi. Dauguma nusivylusių net nemano bandyti galvoti savo galva, mąstyti savarankiškai, be Nako ar Juraičio tendencingų įžangų, vertinti kritiškai – jie tiesiog meldžiasi žodinės diarėjos neišsenkančiam šaltiniui, užmiršę, kad “nei dievas, nei caras, nei galiūnas, mums išvadavimo neduos”. Tiesa, yra mažuma mąstančių žmonių, kurių labai logiški patebėjimai, deja, skęsta tikinčiųjų sektantų maldų triukšme.

Atidžiau reikia, o tai išnuodysime vieni kitus” (M.Žvaneckis)

Komentarai:

68. Cha
(2019-03-04 08:36:02)
(46.243.220.50)
Kiek dar piarinsite šitą mėšlą stanislovą tomą? Tai toks aferisto tipas, kuris darosi sau įvaizdį dergdamas kitus žinomus žmones. Taip jis tikisi sulaukti reakcijos iš jų, tskant sužibėti svetimos šlovės šešėlyje, pasidaryti sau vardą, pinigus, padėtį ir greitai nusimuilins, kai tik kas nors pradės rimčiau domėtis jo skambiomis kalbomis, demagogija, manipuliacijomis, kurie yra visi jo nesveiko kriminalinio mąstymo fantazijos. Zekų terminologija tai vadinama gopstop – užpuoli juvelyrinę parduotuvę, per apsaugos reakcijos laiką ją apiplėši ir staigiai nusiplauni. Šito mėšlo advokato “garsių” laimėtų bylų nėra nei vienos. EŽTT jam uždraudė atstovauti suinteresuotus asmenis iki gyvos galvos, kadangi EŽTT patikrino ir nustatė – šitas mikė melagėlis nei Andoroje, nei Moldovoje, Nei Rusijoje, nei Lietuvoje nėra registruotas advokatu. Sukčiui stanislovui tomui EŽTT pakrovė lifetime baną už teismo ir žmonių apgaudinėjimą. Jo Sorbonos “diplomas” pirktas Varšuvos požeminėje perėjoje už 3 grašius, jo 15 užsienio kalbų, kurias jis neva moka, yra čigonės būrėjos lygyje “Ponuli, duok pavaražysiu, o tu patepk delną auksine moneta”. Nakai, Juraiti, Vaišvila, jūsų akcijos žmonių akyse krenta kosminiu greičiu, kai tik susidėjote su tuo perėjūnu padėvėtais batais, kuriuos jis nutrypė nuolat bėgdamas nuo policijos visoje ES. Vykite šitą čigoną rumuną pasiutusia šluota. Beje, kas nors žino, kur gimė, augo, mokėsi tas Pilypas iš kanapių, kas jo tėvai? Niekas nežino ir niekam nėra įdomu. Visi tiesiog apkerėti čigono trelėmis apie jo parduodamą išgaišusį kuiną, kuris vos vos ant kojų laikosi. Tiesiog baisu darosi, kaip žmonės lengvai pasiduoda niekšų kerams… Visiškas stanislovai, bėk, o ne žmones savo teismais gąsdink. Apie tave jau žinoma pakankamai net keliems LR BK straipsniams. Tu dar laisvėje tik todėl, kad landsberginiams yra naudingas toks ožys kaip tu – visą protestinį judėjimą savo žodine diarėja nukreipsi į kanalizaciją, išvalysi kelią JAV 5 kolonai ir tave taip pat nuleis į kanalizaciją. Čigonai rumunai niekam nereikalingi. Bėk, šunadvokati, bėk …

69. dimmer to 68. Cha
(2019-03-04 12:05:38)
(86.38.222.23)
Kiek teko domėtis tai jis ne LT gimęs, bet nuo vaikystės užaugęs be tėvo Šalčininkuos. Dėl to gerai “šprechina” lenkiškai, lietuviškai ir rusiškai. Motina žurnalistė rusė. Kai paaugo motina ištekėjo už olando Tomo, tai iš čia jo ir pavardė. Joks jis ne profesorius. Kad tokiu būt, pirmiausia reikia pripažintam universitete pradirbt nemažai laiko ir tą vardą dar užsitarnaut. Jo sorbonos magistro darbas apskritai yra absurdas – “Teisės šamanizmas”. Čia jau net nekomentuosiu, norintys info susiras. Su tais valstybių advokatais tai išvis anekdotas. Padniestrėn nuvažiavo su smokingu, apsimetė tuo pačiu kuom ir čia, tai tie kaimiečiai ir leido juos atstovaut (gi blogiau nuo to jiem nepasidarė), po to kažkokios salos, kur keli šimtai runkelių gyvena, lygiai tą patį padarė. Bičas gerai ir tikslingai varo, bet kaip ir Cha paminėjo, kai tik bus nereikalingas ir trukdys rimtiems darbams tuoj pat bus nuimtas kaip š. jei nespės apgavęs krūvos tokių imbecilų kaip “senis šaltis” nusimuilint su geru uždarbiu. Ten gerai ir su tuo rusų ale diplomu… Ten tas idiotų universitetas aplamai už pinigus jums ir Nobelio premiją sugeneruos ant popieriaus, tik “bapkes” mokėk  Kas baisiausia, kad tokie šizofrenikai kaip Jūraitis, Vaišvila ir net “mūsų” visažinis SŠ yra kvailinami, durninami, pasimauna ant tokių triukų, padeda tam burėjui populiarėti ir toliau durninti imbecilų liaudį  Belieka tik stebėti ir mėgautis, kaip žmonės eilinį kart lipa ant grėblio ir nuo to jaučia dar ir malonumą.”

Komentaras

“Tačiau yra naivuolių, kurie tiki, kad šitas absoliučiai degradavęs padugnė stanislovas tomas gali padaryti kažką naudingo žmonėms, pensininkams, vaikams, tėvams, Deimantei. Jis nieko negali padaryti gero ir niekam nieko gero daryti net nesiruošia. Jis tik išnaudoja skaudžiausias visuomenės problemas savo privatiems tikslams – tapti europarlamentaru ir riebiai gyventi nieko nedarant. Jo kalbos yra emocinė žodinė diarėja ir nieko daugiau. Jo kalbos net nėra socialinių problemų kritika, analizė – jis tik žaidžia žmonių nusivylimu, manipuliuoja žmonių skausmu, tyčiojasi iš visų pačiu įžūliausiu būdu, atvirai ir ciniškai. Beribis stanislovo melas pribloškia ir emocinis jo žodinės diarėjos fonas žmonėms atima gebėjimą pamatyti šito perėjūno megaprofesoriaus multiadvokato paradaktaro poligloto tikrąją šlykščią esmę – jis yra tik padugnė. Tik nesirašykite už šitą ostapą benderį visišką stanislovą tomą. Jis yra aferistas , melagis, apsišaukėlis, niekšas genetiniame lygyje. Tik tokie išsigimėliai kaip tomas gali savo nešvarioje rinkimų aferoje išnaudoti labiausiai nuo tokių pat išgamų nukentėjusius žmones – pensininkus ir Deimantę Kedytę. Tik absoliučiai degradavęs padugnė stanislovas tomas gali taip įžūliai meluoti žmonėms ir piktnaudžiauti žmonių pasitikėjimu, jų teisinių neišprusimu. Tik toks išgama kaip stanislovas tomas gali čirškėti visai Lietuvai “Aš laimėjau bylą dėl Deimantės Kedytės”, kai jis nieko absoliučiai nėra padaręs. Koks teismas nagrinėjo bylą?Kada ir kur vyko teismo posėdis? Kas įgaliojo padugnę stanislovą atstovauti Deimantei, kai ją teisme gali atstovauti tik įstatyminis atstovas ar jo įgaliotas advokatas? Stankūnaitė šiuo metu yra Deimantės įstatyminis atstovas ir ji tikrai visiško stanislovo nesamdė, kadangi yra su ja? Kokie buvo skundo argumentai, pagrindai, kam buvo adresuotas skundas, kas buvo oponuojanti pusė? KOkie buvo kitos šalies argumentai? Teismas privalo bylą išspręsti iš esmės ir priimti privalomą vykdyti sprendimą ginče? Koks tai sprendimas? JTO Žmogaus teisių pakomitetis Ženevoje dėl dingusių asmenų teisių nėra teisminė instancija ir sprendimų nepriima. Jis tik pateikia rekomendacijas, kurios nėra privalomos vykdyti. Ir taip toliau ir panašiai, ko yra visiškai pakankama vyti šitą melagį stanislovą kaip priklydusį šunį iš Lietuvos. Jeigu juo vis dar nesidomi prokuratūra, nėra jokių abejonių, kad jis yra landsberginis popas gaponas ir jo užduotis dar labiau suskaldyti protestinį judėjimą. Iš tokios šito profesoriaus veiklos naudą gaus tik chuntos partijos konservai ir liberastai. Žmonės, atmerkite pagaliau akis – tomas, nakas, juraitis, lekštutis yra aferistai ir niekas daugiau.”

Šaltinis – http://www.ekspertai.eu/apie-dar-viena-lietuvos…/

Parinko Jonas Kovalskis

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.