Ką valgyti?

Mėsos valgyti negalima.  Tam, kad pasdidinti svorį, ji farširuojama įvairiais hormonais. O kam man svorį didinantys hormonai?

Žuvies irgi negalima. Ji kaupia. Nežinau ką, bet kaupia. Savyje. Ir dar į ją leidžiami visokie hormonai, didinantys vaisingumą. O aš ir taip vaisingas, kam man dar žuvies vaisingumas?

Pomidorai draudžiami  – jie bulvinių šeimos. Nežinau kodėl, tačiau visi kalba, kad tai labai kenksminga. Baklažanai ir paprikos taip pat. Vaisiai ir uogos pavojingi, juose cukrus ir diabetas. Ypač negalima valgyti vakarais. Per naktį visas vakarinis cukrus pavirs užpakaliu. O kam man dar papildomas užpakalis, man užtenka ir savo!

Bulvėse  – krakmolas. Ryžiuose taip pat. Makaronų taip pat negalima  – krakmolas ir glitimas. O glitimas – tai būsimas cukrus, kuris  – būsimas užpakalis.

Riebalų negalima  – nei alyvuogių aliejaus, nei sėmenų, nei sviesto. Tai riebalai. O sviestas dar ir cholesterolis. Duonos negalima  – ten mielės. Alaus negalima. Nežinau kodėl, bet negalima, kad tavy mielės rūgtų. Kiaušiniai – riebalai ir cholesterolis.

Pienas  – riebalai ir hormonai, kurie buvo suleidžiami karvei, kad augtų jos svoris. Ir apskritai, jis skirtas veršiukams, kad tie greičiau augtų ir stambėtų bei taptų karvėmis. O aš nenoriu būti nei karve, nei buliumi.

Sulčių negalima  tai tas pats, kaip vaisiai ir uogos, tik be naudingosios ląstelienos.

Kopūstuose  – ir paprastuose, ir spalvotuose, ir brokoliuose  – medžiagos, stabdančios jodo įsisavinimą. O miesto gyventojai ir taip turi problemų su endokrinine sistema. Sutrikusi endokrininės liaukos veikla  – tai stambus užpakalis. Špinatų negalima. Špinatuose oksalo rūgštis, kuri kenkia inkstams. Blogi inkstai – tai patynimai – nereikalingas antsvoris. Ne, jokių špinatų!

Agurkai! Valgysiu agurkus. Apie juos nesu girdėjęs nieko blogo… Raugintus. Su degtinėle.

Interneto tautosaka

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.