Jonažolė ir kitos žolelės, mažinančios vyrų lytinę potenciją (foto)

Priemonių, kaip padidinti vyrų lytinę potenciją, rasti šiais laikais galima begalę. Bet gal iš pradžių reiktų sužinoti, kas ją, brangiąją, mažina. Ir čia jau juokas neima: kasdienė “natūralių” gydymo metodų propaganda mums asocijuojasi tik su gėriu, nors net ir pačios, atrodo, nekalčiausios žolelės iš vyro gali padaryti mieguistą lepšį. Ir apie tai jums nepapasakos nei vienas žolininkas. Juk tai žolelė, eko, gamta!

Nežinau, gal gyvenime pasitaiko ir tokie atvejai, kai potenciją mažinti ir reiktų. Sakykim, tu tampi vienuoliu ir niekaip negali savo aistros suvaldyti.

Pamenu, kai tarnavau tarybinėje kariuomenėje, sklandė kalbos, kad į kisielių dedamas bromas  – potencijai mažinti. Juk vyrukai visi karšti, jauni. Nežinau, kaip ten buvo iš tikrųjų, tačiau galiu tvirtinti, kad bromas pagaliau pradėjo veikti  – po penkiasdešimties. Juokauju :)

Na, nusišypsojome, o dabar rimtai.

Ramunėlės ir jonažolė

Kažkodėl daug kas mano, kad šios vaistažolės, pardavinėjamos kiekvienoje vaistinėje ir padedančios, pavyzdžiui, peršalus, tuo pačiu didina ir lytinę potenciją. O viskas tiesiog priešingai! Pavyzdžiui, jonažolė, vartojama didesnėmis dozėmis, silpnina erekciją ir skatina išankstinį spermos išsiliejimą.

Ramunėlės
Jonažolė

Mėta

Mėtų arbata geriama vakarais, prieš miegą, nes šis augalas turi raminamąjį poveikį. Tačiau mėta nuramina ne tik nervų sistemą. Dalykas tame, kad mėtoje yra medžiagų, stabdančių vyriškojo hormono  – testosterono gamybą. O mėtoje esantis mentolas slopina spermatozoidų aktyvumą… Reiškia, jei vyras ir sugebės iki galo atlikti lytinį aktą, šansai pastoti moteriai smarkiai mažėja.

Mėta

Melisa ir raudonėlis

Tai grynai “moteriškos” žolelės, kurių sudėtyje yra fitoestrogenų. Žolelės mėgstamos dėl savo skonio ir aromato, tačiau po melisos ir raudonėlių arbatėlių noras užsiiminėti meile dingsta. Vyrams… Tad, jei vyriškis nori likti seksualiai aktyvus, šių arbatėlių turėtų vengti.

Melisa
Raudonėlis

Sukatžolė ir kiti raminamieji

Potenciją mažina ir kitokie žolelių mišiniai, kurių sudėtyje yra sukatžolė ar paprastoji vilkakojė (kitaip  – postuvas, vilkakoja juodė, vilkapėdė), nes šie augalėliai mažina kraujo spaudimą, atitinkamai –  lytinio organo aprūpinimą krauju. Pavartojus tokių mišinių, vyras, tikėtina, norės tik miego ir nieko daugiau.

Žinoma, jei gydote kokią ligą, visas šias žoleles laikinai gerti galima, bet vartoti nuolat  – negalima jokiu būdu! Kaip sakoma, gerai viskas, kas su saiku.

Sukatžolė
Paprastoji vilkakojė

Paruošė Saulius Veržikauskas

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.