Ant šuns pavadėlių vedžiojamos moterys, jų pasturgaliai ir tarpkojai – pagrindiniai pažangios daininykės Jazzu naujojo klipo akcentai

Atgal į feministinę ateitį? Ant šuns pavadėlių vedžiojamos moterys, jų pasturgaliai ir tarpkojai – pagrindiniai pažangios daininykės Jazzu naujojo klipo akcentai

Naujausias Facebookų skandalas – pažangiosios dainorėlės Justės Arlauskaitės-Jazzu naujasis klipas, kainavęs 100 (vieną šimtą) tūkstančių eurų, pretenduojantis į daugiausiai dislaikų YouTubėje surinkusį lietuvišką kūrinį bei jo herojės diskusijos su kritikais įrašo komentaruose.

Nieko naujo – tauta kandžiai tyčiojasi iš garsiosios šoumoters nenusisekusio kūrinio, o pastaroji – ar kažkoks nusamdytas rašeiva jos vardu – burnoja ir blevyzgoja kritikų adresu.

Tokia muzika ir jos atlikėjomis nesidomiu visiškai (nuo žodžio visai) , tai piktintis ar skandalintis dėl to muzikinio šlamšto platinimo nematau jokios prasmės. Kam patinka, tegul klausosi, o iš manęs mieloji Jazzu nei cento negaus.

Tačiau pasižiūrėjus Arlauskaitės klipą man, kaip dideliam dailiosios lyties gerbėjui ir interneto lygių teisių aktyvistui, kilo nuostaba:

– Kur žiūri ir kodėl vis dar tyli Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba bei Žmogaus teisių stebėjimo institutas? Jau nekalbant apie Lietuvos feministes?

Taigi šis klipas yra trijų minučių trukmės patyčia iš moterų!

Pažangioji Arlauskaitė-Jazzu jame dailiosios lyties atstoves parodo, kaip kažkokias šunžmoges, kumpių ir paslėpsnių tiekėjas!

Moterys tampomos ant šuns pavadėlių, pusė klipo laiko skiriama jų pasturgalių bei tarpkojų demonstravimui stambiu planu! Tuo tarpu auskaroti vyrai rodomi, kaip kažkokie gyvenimo šeimininkai, atlaidžiai stebintys tų moterėlių darkymąsį bei šiknų kratymą!

Prisiminus, kad feministės piktinosi ir Lygių galimybių tarnyba baudas skirdavo provincijos parduotuvėms, sugalvojusioms reklamuoti mėsą bikiniuotų moterų atvaizdais vitrinose, kyla klausimas – kodėl tylimą dabar?

Ei, moterys, netylėkite – paraginkite valdišką kontorą pajudinti užpakalį ir apginti lyčių lygybę bei moterų teisę nepatirti patyčių!
—————
Ir moterys netylėjo! Superinis komentaras tiesiai į akį:

Salomeja Fdez:
“Jei tos moterys būtų vaizduojamos kaip kugelį kepančios arba vaikais besirūpinančios namų šeimininkės, tada Jūsų minimos kontoros gal ir susidomėtų stereotipais, bet pasturgalio kratymas marozui palei nosį – tai juk laisvas stiprios ir nepriklausomos moters pasirinkimas.”

Blogeris Zeppelinus

Dar skaitykite:

Naujasis Jazzu klipas “Wild” – nevykusi David Guetta kūrinio “Hey Mama” kopija. Įsitikinkite patys

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.