Įleisk kiaulę į Bažnyčia…© arba nevalyvą mergą į kavinę – skirtumo jokio!

Daugumoje atveju man dabartinis jaunimas ir ypač merginos visai patinka. Mandagūs, draugiški, neagresyvus, lengvai bendraujantys, mokantys stilingai apsirengti ir gerai atrodyti. Vienžo, be smurto auklėta, atsipalaidavusi karta.

Bet kai kada tas jų betarpiškas atsipalaidavimas ir elementarių elgsenos ir netrukdymo kitiems taisyklių nesuvokimas užmuša morališkai. Apie pampersų keitimą prie pietų stalo kavinėse ar snarglėtų vaikų dūkimą romantiškam suaugusių pramogavimui skirtose restoranuose šį kartą nekalbėsiu.

Atrodytu, toks elementarus dalykas, kaip higienos normų paisymas ir valyvumo taisyklių laikymasis viešojo maitinimo vietoje – bet šiuolaikinio jaunimo atstovė sugeba elgtis taip, tarsi niekada nebūtu apie tai girdėjusi. O gal tikrai negirdėjo? Gal tėvai nieko panašaus niekada ir nesakė?

Mergina kavinėje. Facebook nuotrauka

Trumpiau, apie esmę: sėdėdamas Gedimino prospekto VeroCafe kavinėje atkreipiau dėmesį į sėdinčią prie lango jauną, dailią merginą. Maigančią šalia Iphone pupsančio McBooko klaviatūrą ir pasipuošusią čeburaškos stiliaus ausinėmis.

Visai malonus akiai vaizdelis, jei ne viena detalė. Panelė ant minkštos, medžiagą dengtos sofkutės sėdėjo taip, kaip įpratusi savo namuose – jogos poza sukryžiuotomis kojomis. Apautomis žieminiais kedais su varvančiu nuo jų sniego ir druskos mišiniu.

Nepatikėjau savo akimis – negi taip gali būti?

Pasižiūrėjau dar kartą – akurat: sėdi mergužėlė viduryje baltos dienos kavinėje susikėlusi purvinais batais apautas kojas ant medžiaginės sofos. Ant kurios po jos sėdės kiti žmonės, apsirengę normaliais rūbais. Kurie labai nustebs, išvydę, kad jų juodos kelnės, suknelė ar tamsus kostiumas ant užpakalio nueis baltomis druskos dėmėmis.

JPRST, kaip senamadiškų pažiūrų vyras galiu pasakyti, kad šlykštesnio vaizdo, nei nevalyva merga, nežinanti, kas yra higienos normos ir nesuprantanti, kad negalima su purvinais batais rioglintis ant sofos NĖRA!

Nežinau, kokiame tvarte ta mergina auklėta, bet geriau tie žmonės, kurie pripirko jai tų aipuodų, aifonų, makbukų ir čeburaškos ausinių būtu išmokę ją padorios elgsenos viešoje vietoje. Nes dabar bjauru žiūrėti.

Taigi, jeigu kas po apsilankymo VeroCafe kavinėje Gedimino prospekte ir pasisėdėjimo ant sofkutės prie lango pastebės, kad jo rūbai pasidengė įtartinomis dėmėmis – žinokite, kam už tai turite būti dėkingi.

Taip, šitai mielai merginai nuotraukoje. Ir tiems, kas ją auklėdamas pagailėjo šiek tiek psichologinio bei emocinio smurto.

Balys Tulevičius

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.