Ieškojau lygiavertės alternatyvos “Pandora” apyrankėms. Ji yra!

Žinau, juoksitės, nes tokiame amplua prieš savo skaitytojus pasirodęs dar nebuvau. Pats netikiu, tačiau kelias dienas užsiiminėjau … apyrankių vertinimu. Papuošalų. Moteriškų!

O viskas prasidėjo gana netikėtai  – sugalvojau, kad mano moteriai reikia “Pandoros” apyrankės. Nes sužavėjo vienos moters pasakojimas, kaip ji šią apyrankę ir ant jos veriamus žaviuosius karoliukus (charms) pavertė savo gyvenimo hobiu. Jau trečią apyrankę surinkinėja, ir visos jos, teminės. Nuvažiuoja į Tailandą, įsigyja su šios šalies simboliką susietą karoliuką. Švenčia jubiliejų, pasikabiną karoliuką su skaičiukais. Žodžiu, karoliukų yra visiems gyvenimo atvejams, žiūrint į protingos subrendusios moters apyrankę, daug ką apie pačią moterį pasakyti galima.

Taigi, užduotis iš pirmo požiūrio, pasirodė lengva: susirandi “Pandoros” svetainę, išsirenki, užsakai ir siuntiesi. O jau karoliukus moteris rinksis pati, po to. Svarbu tas pradinis fundamentas  – pati apyrankė.

Aš jau svetainėje. Domina tik sidabras, odą ir auksą apeinu. Ir staiga mano optimizmas pradeda o truputį nykti: kainos tokios, kad…

Gilinuosi  – kas ta “Pandora”. Aha, danų kompanija, specializuojasi būtent apyrankių bei žaviųjų karoliukų gamyboje… Pati gamyba perkelta į Tailandą… Viskas aišku. Eisiu į kokią nors kinietišką svetainę  – aliexpres’ą ar gearbest’ą ir nusipirksiu. Tikrai bus pigiau.

Kelias valandas nardau po Kiniją… Nepatikėsit  – ten Pandoros nėra! Tačiau daug “ala pandora” gaminių, kurie nuotraukoje atrodo dar geriau už originalą! Žudo tik kaina: jei “Pandoros” svetainėje kvapą gniaužė didelės kainos, tai čia  – itin mažos! Net užtinku apyrankių, kurių kaina neviršija vieno euro, tačiau greitai jų atsisakau: pati žaliava –  sidabras (o ieškau būtent sidabrinės) daug kartų brangesnis už apyrankės kainą. Šiai dienai, kai rašau straipsnelį, sidabro gramas Londono lydinių biržoje kainuoja 0.43€, o grandinė sveria bent 20 gramų…

Vėl pusdienis Kinijoje… Sako, aliexpres’e siūloma virš 23 milijonų prekių… Kažkiek neramina, kad prekės iš ten į Lietuvą gali keliauti net du mėnesius, tačiau pagrindinę problemą matau kituose dalykuose: jei siuntinio vertė viršyja 22 eurus, Lietuvoje privalėsite atlikti muitinimo procedūras, mokėsite PVM’ – ą. Bet brangesnis bus pats muitinimo procesas… Žinoma, didelė tikimybė, kad jūsų siuntiniu muitinė nesusidomės, tuo labiau, kad kiniečių pardavėjai paslaugiai pažymės mažesnę kainą. Tačiau rizikuoti mėgstu minimaliai, tuo labiau, kad savo atradimus siūlau ir savo skaitytojams, o jų į nepatogią padėtį pasktatyti nenorėčiau už jokius pinigus. Todėl ieškau “oficialaus” kelio.

Taigi, jau sekančią dieną, po šimtų aliexpres’o puslapių aplankymo, randu visai “pamanomą” variantą.

Va, tokį grožį užtikau Kinijoje, o jei spustelėsite šį paveikslėlį, pateksit į parduotuvę, kurioje galėsite išsirinkti skirtingų dydžių (nuo 17 iki 20 cm) ilgio apyrankių, skirtingomis sujungimo sagtelėmis. Į Lietuvą prekė siunčiama nemokamai, tačiau teks gana ilgokai palaukti (jei apmokėsite šiandien, gali atkeliauti per 18 dienų, o šiaip žada per 29). Atsiliepimai pagrinde teigiami, (4.8 penkių balų sistemoje, viso 536 atsiliepimai).

Kaina – nuo 16 eurų.

Čia, mano manymu, vienas geresnių pasiūlymų iš Kinijos, nors, tikėtina, jei dar porą dienų pasiknisti, gal atrasi ką nors įdomiau.

Pamatęs kinietiškus variantus, nusprendžiu grįžti į Europą – kažkaip man čia ramiau, patikimiau. Nereiks nei muito, nei PVM papildomai mokėti – siųskis, kiek širdis geidžia.

Pradedu intensyviai domėtis “Pandoros” alternatyvomis. Lygiaverčių gaminių praktiškai nerandu… Pandora tikrai kietas riešutėlis :) Vis tik vieną variantą radau, bet apie tai – pabaigoje. O kol kas keliaujame palaipsniui, po truputį.

Europoje randu gana įdomų variantą jaunesnėms mergaitėms, tai gana neblogai atrodanti apyrankė, parduodama net su devyniais karoliukais, o kaina labai žema – 9.5€. Tik, būkite atsargūs – labai brangus siuntimas, net 23 eurai! Tačiau ir čia yra išeitis – jei užsisakyti dvi apyrankes, siuntimas tekainuos 3 euriukai. Tad, realiai, viena apyrankė jau Lietuvoje jums kainuos 11 eurų, tačiau dar vieną turėsite kam nors padovanoti arba parduoti. Spauskite paveikslėlį ir apžiūrėkite atidžiau

Pasirinkti galėsite skirtingus dydžius – nuo 18 iki 21 cm, tik, žinokite, nesvarbu, kad pavadinime matosi žodelis “silver”, ši apyrankė tikrai ne sidabrinė, o tik pasidabruota. Tikėtina, kad jos pagrindas – žalvaris ar kokia nors panaši vario legūra. Taip pat nesitikėkite, kad tokioje apyrankėje kabantys karoliukai bus labai prašmatnūs.  Tai paprasta, tačiau gana padori apyrankė mergaitėms, čia galima verti naujus karoliukus, žodžiu, visai gražus daikčiukas.

Bet aš ieškau kokybiško “Pandoros” analogo, todėl domiuosi toliau. Perskaitau N moterų ir net vyrų pasisakymų, tačiau niekaip neužtinku paprasto pasakymo: štai tas ir tas brendas už pandorą daug pigesnis, o kokybe nenusileidžia!

Dar vieną dieną praleidžiu įvairiuose forumuose, tiesiog atsiranda azartas – rasiu ar ne?!

Rusijoje, Ukrainoje daug kas “Pandorą” padirbinėja – tokie brendai, kaip “Sunlight” ar “Swetbox” – labai populiarūs, nuotraukose gaminiai atrodo gražiai, nebrangūs, tačiau dvi problemos: į Lietuvą nesiunčia ir atsiliepimai jau labai prieštaringi. Pandoros gerbėjai kategoriški – iki tikrosios pandoros tiems gaminiams, kaip katinui iki tigro. Žodžiu, toli ir neįgyvendinama :)

Randu dar kelis “brendus”, tačiau smarkiai nesusidomiu.

Ir štai, pagaliau, kažką tai įdomus aptinku Amazone!

GLAMULET!

Iš karto, kad nepamirščiau, įkeliu nuorodas į GLAMULET parduotuves Amazonėje:
“Glamulet” internetinė parduotuvė UK
“Glamulet” internetinė parduotuvė Vokietijoje

Jei jūs gyvenate Lietuvoje, o prekių ieškosit, sakykim, angliškoje GLAMULET parduotuvėje, gali būti, kad prekė į Lietuvą nesiunčiama, tada keliaukite į vokiškąjį filialą, prekė tikrai bus siunčiama.

Spustelkite paveikslėlį, kad sužinoti daugiau.

Prašau apžiūrėti mano atradimą:Pati apyrankė kainuoja beveik 30 eurų, siuntinmas į Lietuvą dar 7.65, tačiau tai vis tiek nėra brangu – mažiau nei 40 eurų! O kokybė to verta. Tuo labiau, kad jei toje pačioje GLAMULET parduotuvėje pirksite ir karoliukus, kurie, beje, itin gražūs bei kokybiški, siuntimo kaina radikaliai mažės, kol, pasiekus tam tikrą sumą, siuntimas nekainuos nieko.

Nenustebkite, kad šioje parduotuvėje pirkėjų pasisakymų gana mažai, už šią parduotuvę atsako pats Amazonas, tad, pirkite drąsiai, problemų tikrai neiškils.

Tačiau aš ties GLAMULET neapsistojau, mane traukė surasti kažką, kas savo kokybe ir populiarumu būtų lygiavertis Pandoros konkurentas.

Kitą dieną pasisekė – radau! Taip sakant, ties tuo ir apsistojau.

Tai –  “Chamilia”

“Chamilia” parduotuvė Vokietijoje
“Chamilia” parduotuvė U.K

Jei nežinojot, “Chamilia” globoja tokį brendą, kaip “Swarovsky”, tad Chamilia siūlomi gaminiai niekuo neatsilieka nuo Pandoros, tikriausia, dalis dirbinių net kokybiškesni. Ir, pagaliau, pasiekiame finiša ir jums dovanoju savo pasirinkimą – “Chamilia” sidabrinę apyrankę karioliukų kolekcionavimui.

Pamiršau paminėti: Chamilia, Pandora ir Glamulet naudojami karoliukai tinka visoms šių brendų siūlomoms apyrankėms.

Spustelkite paveikslėlį, kad sužinoti daugiau

Kaina, žinoma, nemaža – 49.45€ + 10€ pristatymas, tačiau ilgo mano asmeninio tyrimo rezultatai sako, kad ši apyrankė – geriausias pasirinkimas. Geriau neklauskit, kaip aš 4 dienas domėjausi vien šiomis apyrankėmis – vis tiek nepatikėsit, tačiau mano moteris manimi patikėjo ir nustojo abejoti: įsigysim tikrai kokybišką, ilgaamžį daiktą.

Ir pabaigai: niekada gyvenime nebūčiau patikėjęs, kad domėsiuos tokiais man keistais dalykais. Niekad nesuprasdavau, kaip moteirs, užsukusi į juvelyrinę parduotuvę, negali išsirinkti kažko, kas tinka ir patinka :) Pasirodo, jei gilinsies, rasi daug visokių povandeninių akmenų. Iš esmės yra taip – arba išleidi didesnius pinigus, arba intensyviai naudoji smegenis. Kas ko daugiau turi, tuo ir naudojasi. O taip gera būtų turėti visko su pertekliumi, ir smegemų, ir pinigų :)

Ką gi, tikiuosi šis mano pasakojimas padės apsispręsti ir jums.

Dėmesio: ilgainiui prekių ir pristatymo kainos gali keistis, kai kurių produktų gali nelikti prekyboje, už tai aš neatsakau.

Dar daugiau visokių įdomybių rasite čia

Geros dienos!

Saulius Veržikauskas

Posted in Prekių apžvalga and tagged , , , , .

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.