Filmas mėgstantiems rūmų intrigas – The Favoirite (2018). Žiūrėti internetu, aukšta kokybė

Puikus filmas mėgstantiems grožėtis kostiumais, aplinka, visomis ano laikmečio detalėmis ir, svarbiausia, aukštuomenės papročiais bei keistoka (mūsų akimis) elgsena. Tai – tarsi tiksli iškarpa iš aštuonioliktojo amžiaus aristokratijos gyvenimo – viskas atvaizduota taip tiksliai, kad net ir sėdėdamas prieš TV ekraną pasijunti papuolęs į praeitį.

Tai drama, nors kai kuriose svetainėse pabrėžiama, jog tai komedija, kas yra absoliuti nesąmonė. Rūmų intrigos – įdomios, įtraukiančios, keliančios azartą. Ne, tai nėra “moteriškas” filmas, su malonumu pažiūrės jį ir vyriškoji pusė, tik, žinoma, neįdomus bus vaikams.

Nuoširdžiai rekomenduoju – vakaras periš TV tikrai neprailgs!

Trumpas aprašymas

XVIII a. pradžia. Anglai išdidžiai kovoja su prancūzais. Nepaisant to, ančių lenktynės ir ananasų valgymas klesti. Gležna karalienė Ana (akt. Olivia Colman) užima sostą, o jos artima draugė, ledi Sara (akt. Rachel Weisz), kol karalienė jaučiasi prastai, pastarosios pavedimu valdo šalį. Kai rūmuose pasirodo nauja tarnaitė Abigailė (akt. Emma Stone), jos žavesys akimirksniu pavergia Sarą. Sara priima Abigailę po savo sparnu, o Abigailė pamato galimybę grįžti į aristokratišką gyvenimą. Kadangi karas atima iš Saros daugybę jos laiko, Abigailė nusprendžia tapti karalienės kompanione. Jų auganti draugystė suteikia Abigailei šansą įvykdyti savo ambicijas ir ji neleis moterims, vyrams, politikai ar triušiams maišytis jos kelyje.

The Favourite (2018)
Žiūrėti internetu, aukštoje kokybėje, rusų kalba 

(Pasirinkti 2 grotuvą – плеер 2 )

Treileris:

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.