Didžiausios pasaulio menininkės – Moterys!

Saulius Veržikauskas
O dabar visi susikaupiame, gerai pamąstome ir pabandome atsakyti į keistą ir, gal kiek kvailokai skambantį klausimą: kas yra tikrasis menas? Ir kas tą tikrąjį meną kuria?

Gumos tempti neverta, todėl iš karto duodu labai konkretų atsakymą.

Tai – MOTERYS. Viso pasaulio moterys. Jos ir yra pačios didžiausios visų laikų menininkės.

Ir nesvarbu, kokiame amžiuje gyveno TIKRA MOTERIS, tačiau ji kiekvieną dieną iš savęs, paprastos, kasdienės būtybės, kurdavo nepakartojamą meno kūrinį. Ir šis kūrinys būdavo nuolat vertinamas: bekompromisiškai, be poilsio valandėlių ir išeiginių. Ir tie vertintojai, kaip supratote, tai VYRAI.

Vyras yra be galo keista būtybė, nors jam pačiam atrodo, kad jis yra logikos ir išminties karalius. Moterys suvokia vyrų beviltiškumą, todėl juos traktuoja kaip fiziškai gerai išsivysčiusius vaikus ir atleidžia jų kvailus ir nesubrendėliškus išsišokimus, toleruoja jų neadekvatų požiūrį į gyvenimą ir juos supančią aplinką.
Matyt, moterims be vyrų būtų nuobodu.

Taigi, ko iš moters norime mes, vyrai? Dabar būkite atidūs (atidžios) ir „pagausite kampą“, kodėl aš savo, vyriškąją giminę vadinu nebrendylomis ir didžiausiais pasaulio svajotojais.

O mes norime, kad ji, mūsų brangioji, būtų : liekna, graži (dieną ir naktį) ir , tuo pačiu, „ekologiška“. Tai reiškia, kad mums, patinka, pavyzdžiui, kaštoniniai, žvilgantys, banguoti mylimosios plaukai, bet tuo pačiu mes norime, kad ji plaukų negadintų jokia chemija. Mes norime šviesaus veidelio ir lygios odos, tačiau smerkiame špaklių ir jo naudojimą ne statybose, o ant mūsų moterų veidukų. Mes svaigstame dėl moterų barbiškų figūrų, bet tuo pačiu negailestingai teisiame anoreksija susirgusias moteriškos giminės atstoves.

Taip, pasirodo, kad moterys taip pat gali būti kvailos. Aklas pataikavimas vyrų norams, tobulą ir dvasingą būtybę – moterį, gali nuleisti į patį žemiausią: vyrų (gyvulių) įnorius tenkinančios patelės, lygį. Juk vyrams įtikti neįmanoma! Nes jie nori neįmanomų dalykų: kad sniegas būtų šiltas, o juoda spalva turėtų keletą baltų atspalvių!
Todėl visas protingas pasaulio moteris aš vadinu MENININKĖMIS. Taip, šį žodį rašau iš didžiosios raidės. Jos nenuilstamai, šimtus, tūkstančius metų nuolat įspūdingai ir sėkmingai laviruoja tarp neadekvačių vyro norų ir elementarios realybės, normalaus savo poreikių tenkinimo. Jos, net ir sendamos, sugeba būti gražiomis, bet tuo pačiu ir „natūraliomis“. Juk mums vyrams, net į galvą nešautų, kad moterims ant kūno gali augti plaukeliai, kad jų galvos plaukai taip pat žyla, kūnas glemba, veido oda raukšlėjasi. Tikrose moterys mes to nepastebim, nes pastebėti neleidžia pati moteris.

TAI – AUKŠČIAUSIOS PRABOS MENAS!

Lai slepiasi viso pasaulio dailininkai, skulptoriai, medžio drožėjai ir kitokie oro pilių statytojai. Ko jie verti, palyginus su eiline normalia moterimi? Ar kelios dešimtys Da Vinci paveikslų, Mikeladželo skulptūrų, gali lygintis su MOTERIMI, KURI SAVE IŠ NAUJO KURIA KIEKVIENĄ DIENĄ?!

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.