Ateistai ir tikri netikintieji

Mąstantys žmonės Dievu netiki ne dėl to, kad yra jo atžvilgiu priešiškai nusiteikę, tačiau dėl to, kad apie Aukščiausiąjį per mažai patikimos informacijos.

O štai ateistai dažniausia netiki dėl to, kad tai jų principinis nusistatymas – netikėti ir neigti!

Jie patys dažnai nežino, ar savy jau apsisprendė dėl dievo egzistavimo, ar ne, tačiau jie pasirinko kelią neigti. Kaip ir fanatiški tikintieji pasirenka savo kelią – nežiūrint į argumentus ir sveiką protą, užsispyrusiai teigti.

Reikia pripažinti, kad ateistai – tie patys tikintieji, tik su priešingu, minuso, ženklu. Materija ir antimaterija. Juoda ir balta.

Gi tikras netikintis netiki todėl, kad jo smegenys atmeta neapibrėžtus dalykus ir ieško racionalaus paaiškinimo. Jei tokio žmogaus smegenys suvoktų, kad Dievas yra, jis ir toliau netikėtų. Nes, kam tikėti, jei žinai?

Tikras netikintysis tik ŽINO arba NEŽINO. Gal jis spėlioja, tikisi, viliasi, vadovaujasi intuicija, loginiu mąstymu, tačiau, kol kažko nežino, niekada nepasakys, kad patikėjo.

Ir tikro netikinčio niekada neįbauginsi pragaru, nepagąsdinsi net rojumi (koks malonumas visą amžinybę praleisti giedant su angeliukaisi? :) ). Jei norite jį paveikti, duokite tikros, kokybiškos informacijos. Tik tiek.

Saulius Veržikauskas


Turėtų patikti

Posted in Be cenzūros and tagged , .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.