Apie kupranugarius, kramtančius žmonių rankas ir didžiausius žmonių žudikus

Šį kartą – apie žmonių ir žvėrių santykius, gurkšnojant kavutę pasisakityti bus visai įdomu.

Prieš gerą savaitę atėjo žinia iš Maskvos: priemiestyje esančioje kupranugarių (!) fermoje, kupranugaris savo savininkui beveik nukando riešą!
Ką šeimininko ranka veikė kupranugario žabtuose, lieka paslaptimi, tačiau žmogų nugabenus į ligoninę, galūnės išgelbėti nepavyko ir ji buvo amputuota. Galima sakyti, kad kuranugaris ją nukando :)

Juokas juokais, tačiau “prijaukinti” gyvūnai dažnai mėgsta žaloti žmones, ypač tinka jiems rankos. Mat, jos kaišiojamos visur, kur nereikia, jas lengviausia pagriebti ir nukąsti.

Štai, rugpjūčio 15 dieną, taip pat Rusijoje, kažkur labai labai toli, Irkutsko srityje, girtas kavinės lankytojas ten dėl grožio laikomas meškas nutarė pavaišinti saldžiu tirštintu pienu. Jis perlipo apsauginę tvorelę, ir pro narvo tarpą įkišęs ranką su tirštinto pieno skardine, draugiškai pasiūlė meškutėms pasivaišinti. Gyvūnai nepasimetė, pasiėmė ir pieną, ir draugiškai ištiestą ranką. Ir tokiu būdu geraširdis vyrukas liko be galūnės. Ką gi, geri norai ir geraširdiškumas dažnai baigiasi tragiškai, ypač, jei grįsti jie nuo alkoholio užtemdytų smegenų spręndimais :)

Ir šiaip. laukinė gamta linkusi žudyti žmones. Kurie jos atstovai žmogui pavojingiausi? Štai jums žmonių žudikų penketukas:

Penktoje vietoje yra tigrai. Kiekvienais metais jie nužudo apie 800 žmonių.

Ketvirtą vietą okupuoja krokodilai, kiekvienais metais nužudantys apie 2000 žmonių.

Trečioje vietoje – mažučiukai skorpionai, kurių pagalbą į aną pasaulį iškeliauja virš 3000 dūšelių.

Antroje – kobros, į geresnį pasaulį kasmet pasiunčiančios apie 10 tūkstančių nelaimingųjų.

Pirmoje vietoje mažytis ir visiems gerai žinomas vabzdys – uodas! Nuo jo įkandimų sukeltos maliarijos kiekvienais metais su šiuo pasauliu atsisveikina apie 2,7 milijono žmonių! Mažas, bet va, koks žiaurus! Tiesą pasakius, kanda tik uodų patelės, patinėliai minta augalų nektaru. Na, moterys jau jos tokios – ne vieną į aną pasaulį pasiuntė :)

Saulius Veržikauskas

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.