Antifa smurtautojai “sveikina” patriotinį jaunimą Kovo 11 proga! Ar jau pirkti ginklą ar dar palaukti – gal policija susitvarkys?

Šiandien Kovo 11-ta – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena! Sveikinu visus ir tikiuosi daugelį jūsų veidų pamatyti jau tradicinėse (ne valdiškose) šios dienos eitynėse.

Deja, ne visiems Lietuvos patriotams šiandien linksma. Kai kurie pasitinka šventę kartu su medikais bei policijos pareigūnais.

Žinomas internetų žmogus, Aivaras Nekliuda po vakarykščio ėjimo Vilniaus centru atrodo taip, kaip matote nuotraukose. Ne, tai ne autoavarijos ir ne buitinės traumos žymės – tai to, kas vadinama neapykantos nusikaltimu pasekmės.

Aivaro pranešimu, šianakt eidamas iš baro Jakšto gatvėje jis be jokios provokacijos ar sveiku protu suvokiamos priežasties buvo tiesiog užpultas praeinančių jaunuolių grupės. Užpuolimo priežastis smurtautojų buvo įgarsinta viešai ir visiškai nedviprasmiškai: “Žiū, čia tas nacis!” .

Tenka priminti, kad šiuo atveju žodžiu “nacis” reiškia ne nacionalsocialistą ar neonacistą – tai viso labo etiketė, kurią radikalūs ultraleftistiniai ekstremistai klijuoja visiems ideologiniams oponentams, nepriklausomai nuo jų realių pažiūrų.

Anot Aivaro, užpuolime aktyviai dalyvavo 3-4 smurtautojai. Įveikę ir sumušę auką smurtautojai pasišalino.

Smurtinio išpuolio pasėkoje Aivarui teko kreiptis į medikus pagalbos bei informuoti policiją apie užpuolimą. Ačiū Dievui, leftistams kol kas pakako kiekybinio pranašumo ir neprireikė pasinaudoti kokiais nors įnagiais ar ginklais, todėl sunkių kūno sužalojimų pavyko išvengti. Nors randai ant veido gali ir likti.
————–
Taigi, panašu kad sulaukėme to, kas senokai vyksta Vakaruose.

Neapykantos nusikaltimų Lietuvos patriotų atžvilgiu iš taip vadinamų “antifa”, t.y. išplautsmegenio ultraleftistinio jaunimo pusės. Vokietijoje tokie de facto nebaudžiamai sprogdina ideologinių oponentų partijų būstines bei rengia pasikėsinimus kitokių pažiūrų į parlamentų narius. JAV Antifa siekiama paskelbti “vietinio terorizmo” organizacija.

O nūnai, kaip pasirodo, ir pas mus tokie “pažangūs” niekšeliai vaikšto senomis Vilniaus gatvėmis.

Šiuo atveju įdomu, kokios viešosios realcijos sulauks šis neabejotinas Neapykantos Nusikaltimas, kuriais pastaruoju metu taip rūpinasi mūsų teisėsauga ir žiniasklaida. Ar smurtinis išpuolis ir A.Nekliudos sužalojimas dėl jo patriotinių ir tautinių pažiūrų susilauks tokio atgarsio spaudoje bei padidinto policijos dėmesio, kaip Ekvadoro piliečio sumušimas Antakalnio troleibuso stotelėje?

Juk visi suprantame, kad silpnapročius, kuriems užteko kvailumo įvykdyti užpuolimą skersai-išilgai videokamerų filmuojamame Vilniaus centre, nustatyti tėra technikos ir minimalių policijos pareigūnų pastangų reikalas. Tik ar bus tos pastangos?

Ar policija tirs šį nusikaltimą, kaip itin rimtą reikalą – Neapykantos nusikaltimą prieš prolietuviškų pažiūrų atstovą valstybinės šventės naktį ar tiesiog nurašys į archyvą su žyma “Įtariamieji nenustatyti”?

Tai priklauso ir nuo mūsų, gerbiamieji. Suprantama, kad spaudos šulai neturi jokio noro kelti ir viešinti šį reikalą, o policija ir taip apsikrovusi darbais. Bet jeigu mes kelsimę šį klausimą ir visaip viešai reikalausime, kad Lietuvos patriotų užpuolimai Vilniuje būtu tiriami taip pat efektyviai, kaip ir Ekvadoro indėnų – taip ir nutiks!

Nes neapykantos nusikaltimas yra neapykantos nusikaltimas, o neapykanta Lietuvai ir jos patriotams de facto yra N kartų pavojingesnis mūsų visuomenei reikalas, nei neapykanta kažkokioms egzotiškoms tautoms ar jų atstovams.

Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena visus! Nepasiduokime!
——————
P.S. Retai taginu visokius rimtus žmones, bet šį kartą darau išimtį, nes norėčiau, kad toks bjaurus atvejis nepraslystu pro jų dėmesio lauką. Visgi šiandien šventė, bet rytoj – vėl darbo diena.

Vaidas Giršvildas
Aleksandra Ketlerienė
Bačiulis Audrius
Lietuvos policija
DELFI.lt
15min

Autorius Raimondas Navickas Bis

Jūsų komentaras:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.