11 nestandartinių patarimų, kurie tikrai pravers jūsų gyvenime

Siūlome jums susipažinti  jums 11 nestandartinių patarimų, kurie tikrai pravers jūsų gyvenime. 

 1. Nuplautas rankas valydami vienkartiniu popieriniu rankšluoščiu jūs atsikratysite beveik visų ant jų buvusių bakterijų, ko negalima pasakyti, jei jas valysite paprastu, jau naudotu medžiaginiu rankšluoščiu, o tuo labiau, jei rankas pakišite po džiovintuvu.
 2. Norėdami kuo ilgiau išsaugoti gražų vasaros įdegį, valgykite kuo daugiau pieno produktų ir mėsos. Jų dėka organizme aktyviau gaminasi melaninas. Taip pat vasarą, vartodami šiuos maisto produktus, žymiai mažinate riziką susirgti odos vėžiu  –  melanoma.
 3. Jei dirbate iki vėlaus vakaro, jei nebeturite energijos, ją atgauti padės paprastas kvėpavimo pratimas: įkvėpkite ir kuriam laikui sulaikykite orą. Po to lėtai iškvėpkite. Pakartokite tai kelis kartus ir iš karto pajusite jėgų antplūdį. Sulaikydami orą jūs organizmą paveikiate padidinta anglies dvideginio porcija, ko pasekoje prasiplečia kraujagyslės, į visus organus pradeda geriau patekti kraujas.
 4. Negalite užmigti? Pabandykite 2  –  3 minutes be perstojo mirksėti. Jūsų akies vokai pavargs ir netrukus jūs užmigsite.
 5. Neturite įkvėpimo? Tai galima pakeisti žalios spalvos pagalba. Sulaikykite žvilgsnį ant ko nors ryškiai žalio ir greitai jums į galvą šaus kokia nors idomi idėja!

citrina

Bent man žiūrint į šią nuotrauką ne tik kyla idėjos, bet ir burnoje kaupiasi seilės :)

 1. Skaudant galvai pabandykite šį receptą: paimkite gabalėlį citrinos ir ištrinkite skaudamą vietą. Daugeliu atveju tai padeda.
 2. Kalbėdami su žmogumi, neįkyriai kartokite jo atliekamus kūno judesius. Su jumis bendraujantis žmogus nesąmoningai tai pastebės ir į jūsų žodžius reaguos daug atidžiau.
 3. Jei norite nusiskusti barzdą, o vienkartinis skutiklis atbukęs, pagaląskite jį braukydami į džinsinį audinį.
 4. Jei norite, kad žvakės degtų kuo ilgiau, prieš tai jas gerai atšaldykite šaldytuve.
 5. Prireikė AA tipo baterijos, o jūs turite tik trumpesnę AAA tipo? Nepergyvenkite. Paimkite skiautelę aliuminės folijos, sugniaužykite  ją į rutulėlį ir įstatykite į tarpą tarp baterijos ir kontakto. Atvirkštinis baterijos panaudojimas, kai iš didesnės reikia padaryti mažesnę, įgyvendinamas kiek sunkiau, nerekomenduojame.
 6. Jei po ranka neturite alaus atkimšėjo, galite pasinaudoti  dant…, o i, ne, meluoju. Paimkite paprastą popieriaus lapą, kelis kartus jį perlenkite ir gausite ganą tvirtą briauną, kurios pagalba atkimšite alaus butelį. 

Saulius Veržikauskas

Turėtų patikti

Hits: 510

Posted in Atsipalaidavimui, Įdomybės and tagged , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.