10 pačių naudingiausių cukraus panaudojimo būdų

Sunku patikėti pavadinimu? Sunku, bet tai – tiesa. Tik, žinoma, svarbu cukrų ne valgyti, o panaudoti visai kitaip. Tada jis bus tikrai naudingas ir nuo jo mes nei tuksime, nei didės cholesterolio kiekis kraujuje.

Taigi, štai tie 10 teisingų cukraus panaudojimo būdų:

  1. Gėlių gyvenimo pratęsimas. Į vazą su gėlėmis įberkite 3 didelius šaukštus cukraus ir įpilkite 2 šaukštus acto. Gėlės jus džiugins tikrai daug ilgiau, nei įprasta!
  2. Pagalba užvalgius ką nors labai aštraus. Jei suvalgėte ką nors aštraus, į burną įsidėkite šaukštelį cukraus. Jis greitai nuramins sudirgintą gleivinę, o po to cukrų galėsite išspjauti.
  3. Nudegimų nuo karšto skysčio apraminimui. Dažnai mes siurbtelime per daug karštos arbatos, ar į burną įsidedam nuo karščio dar alsuojantį sriubos šaukštą ir nusiplikiname liežuvį bei burnos ertmę. Tokiu atveju taip pat padės cukrus. Į burną įsidėkite žiupsnelį cukraus ir jis apramins skausmą. Po to cukrų galite išspjauti.
  4. Kvapų šalinimui. Jei jūsų kavamalė skleidžia kavos ar maltų prieskonių kvapą, jį panaikinti galite sumaldami nedideli kiekį cukraus.
  5. Dėmių išėmimas. Cukrus gali susidoroti su gana sunkiai išvalomomis dėmėmis. Jei jūs, pavyzdžiui, drabužį išsitepėte žole, ant šios dėmės uždėkite drėgno cukraus ir palikite ramybėje. Po valandos rezultatas jus tikrai nudžiugins.
  6. Lūpų dažų sutvirtinimas. Jei norite, kad lūpų dažai ilgiau nenusivalytų, po dažymo lūpas pabarstykite cukrumi ir jas nusilaižykite. Efektas – stebuklingas!
  7. Pilingas odai. Tiesiog namuose galite atlikti procedūras, už kurias salonuose mokėtumėte nemažus pinigus. Paimkite cukraus, alyvuogių aliejaus ir keletą lašų kokio nors jums patinkančio aliejaus ir gausite nuostabų cukrinį pilingą, kuriuo ne tik nusivalysite odą, bet ją ir pamaitinsite bei suteiksite aksominį švelnumą.
  8. Pilingas lūpoms. Prieš naudodami lūpų pomadą, lūpas švelniai patrinkite cukrumi.
  9. Rankų valymo priemonė. Mazutą bei tepalą nuo rankų lengvai nuplausite su tyrele iš cukraus ir bet kokio aliejaus. Po to rankas užteks nusiplauti paprastu vandeniu.
  10. Panaudojimas medicinoje. Cukraus kompresas naikina žaizdose besiveisiančias bakterijas.

 

Patiko patarimai? Pasidalinkite jais su savo draugais!

Paruošė Saulius Veržikauskas 

Turėtų patikti

Hits: 376

Posted in Įdomybės and tagged , , , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.