Savo FB paskyroje rašo įmonėje UAB „Balticum TV“ vyr. redaktore dirbanti Janina Sabataitienė:

Noriu pasidalinti su visais šios dienos „atradimu“ ir paklausti ar dar kas nors šią savaitę susidūrėte su tokia situacija?
Ryte teko lydėti į Jurbarko PSPC artimą žmogų, kuriam reikėjo priduoti kraujo tyrimus. Kraujo tyrimai buvo nemokami, tačiau …PAĖMIMAS MOKAMAS.
Prieš paimant kraują laborantė ( gaila pavardės nepasižiūrėjau) paprašė čia pat kabinete susimokėti 0,60 euro centų mokestį už, kaip ji pati aiškino “ už medicininės įrangos naudojimą“.
Iš mano žvilgsnio supratusi, kad man kilo klausimų dėl tokio mokesčio, ji iš karto nukreipė mane aiškintis pas poliklinikos direktorę p. Mencienę, sakydama, kad tokia tvarka įsigaliojo nuo šios savaitės pirmadienio.
Svarbiausia už sumokėtus centus nebuvo duodamas joks čekis ar kitas finansinis dokumentas ( ir tai jau ne pirmas kartas). Tie patys 0,60 centų buvo imami iš kiekvieno atėjusio atlikti tyrimus.
Nors pasak laborantės tokia tvarka galioja nuo pirmadienio, apie ją niekas nežinojo – nei mano šeimos gydytoja, nei administracijoje sutikta Vyriausioji slaugos administratorė, kuri pažadėjo išsiaiškinti šią situaciją.
Laukiu jos atsakymo, o kartu ir kitų šią savaitę kraujo tyrimus atlikusių pacientų kurie taip pat mokėjo šį mokestį, bet negavo jokio čekio.
Kitą savaitę pažadu atlikti žurnalistinį tyrimą ir informuoti visuomenę apie tai plačiau.

O kaip viskas vyksta kituose miestuose, rajonuose? Susidūrūsius su panašia situacija prašome apie tai papasakoti komentarų skiltyje arba informuoti redakciją šiuo el.pašto adresu: sauliusv2003@gmail.com 

Taip pat jums turėtų patikti

http://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/03/sabataitiene.jpghttp://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/03/sabataitiene-150x150.jpgHarmonioĮdomybėsNaujausiJanina Sabataitienė,Jurbarkas,kraujo tyrimasSavo FB paskyroje rašo įmonėje UAB 'Balticum TV' vyr. redaktore dirbanti Janina Sabataitienė: Noriu pasidalinti su visais šios dienos 'atradimu' ir paklausti ar dar kas nors šią savaitę susidūrėte su tokia situacija? Ryte teko lydėti į Jurbarko PSPC artimą žmogų, kuriam reikėjo priduoti kraujo tyrimus. Kraujo tyrimai buvo nemokami, tačiau ...PAĖMIMAS MOKAMAS. Prieš paimant...