“Varėna” Slovakijos tualete ir baisusis rankinukas (humoras)

Kaip dažnai skelbiama populiariose internetinėse svetainėse  – nustebino ir šokiravo!

Šiandien, sustojus vienoje Slovakijos kuro kolonėlėje buvau nustebintas ir šokiruotas.

Pirmiausia, ypač svarbių reikalų genamas nuėjau į tualetą ir patogiai įsitaisęs ant unitazo, apžvelgdamas bendrą situaciją ir besidomėdamas aktualijomis, kurios beveik viso pasaulio tualetuose yra skelbiamos ant kabinos durų ir sienų, pastebėjau įsimintiną ir didžiuotis tautiečiais verčiantį dalyką. Jei visi tualetiniai poetai ir gerųjų žinių nešėjai ant durų nezgrabniai rašė tušinukais, ar net pieštukais, tai be abejonės lietuviški žodeliai “Varėna” ir “suka” (manau, tai taip pat beveik lietuviškas žodis, reiškiantis “kalę”) buvo išbraižyti peiliuku, kas nėr taip jau ir lengva, ir toks meniškumas bei atsakingumas mane realiai  nustebino bei, nemeluosiu, iššaukė pasididžiavimą savo tautiečių atkaklumu, išradingumu ir meniška siela. Buvau kažkiek net sužavėtas, juk ne visada būdamas toli nuo tėvynės aptiksi širdžiai mielų perliukų, tai yra, gražiai išgraviruotų tokių reikšmingų žodžių. Ta pati ranka išbraižė ir apsilankymo Slovakijoje (konkrečiai – šioje kabinoje) datą, kuri kažkaip išgaravo iš galvos, tad, nenorėdamas skelbti netikslios informacijos, jos neskelbsiu. Bet kokiu atveju – žodžiai “Varėna” ir “suka” buvo šios tualeto kabinos pasididžiavimas, tad ją palikau pakilia nuotaika.

O šokiruotas buvau kito dalyko.

Kažkada mačiau trumpą video siužetą, kuriame rodoma, kaip mergina savo vaikinui paduoda rankinuką ir kažkur trumpam pasišalina. Vaikinas iš pradžių kiek pasimeta, o po to rankinuką įkiša į polietileninį maišelį ir ramiai laukia merginos. Esmė tame, kad vyrams viešai laikyti moterišką rankinuką yra gėda, kuo šiandien pats ir įsitikinau. Viskas atsitiko natūraliai, gėdos jausmas užplūdo man to nesitikint.

Mano moteris, kol stovėjom eilėj, kad susimokėt už kurą (šakės, kiek ten žmonių!) staiga nusprendė apsilankyti moteriškoje kuro kolonėlės dalyje ir tik pratarusi “palaikyk, tuoj grįšiu”, grūste įgrūdo savo stilingą rankinuką, kuris, manau, prie mano kelioninių “audimas” treningų gal kiek ir nesiderino, ir dingo minioje, tai yra, moteriška figūra pažymėtoje patalpoje.

Pasimečiau. Staiga atslinko toks jausmas, tarsi rankose laikau ne odinį rankinuką, o klykiantį daiktą – “aš moteris! O gal ir dar baisiau!”. Jis tarsi degino ranką, petį, pažastį, o akių jau neturėjau kur benuleisti, nes jos ir taip buvo pačioje žemiausioje įmanomoje pozicijoje. Gal kiek perdedu, tačiau man atrodė, kad staiga visa minia, laukianti prie trijų kasų, atsigręžė į mane ir mįslingai šypsojosi. Sulanksčiau rankinuką į dvi dalis, pasikišau po pažastimi ir, nekreipdamas dėmesio į speigą, atsistojau laukti lauke. Buvau realiai šokiruotas.

Moterys, taip su vyrais geriau nejuokaukite :)

Beje, štai ir pats filmukas. Aišku, reklamuoja kažkokį alkoholį, tačiau pats turinys viską pasako:

Saulius Veržikauskas

Posted in Atsipalaidavimui, Humoras and tagged , , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.