Atsiprašau neįgalios merginos, iš kurios praėjusį savaitgalį buvo pasityčiota “Lietuvos ryto” grupės žiniasklaidos priemonėse.

Bandydami paskleisti dar vieną negatyvios informacijos dozę apie mane, minėtos grupės atstovai nesiteikė patikrinti gautos informacijos (galimai iš Seimo nario B. Matelio, kuris mėgsta kurti absurdiškas versijas ir matyt, jaučia malonumą žemindamas kitus) ir siekia sukurti dar vieną muilo operą, kuri gali būti labai pelninga šios žiniasklaidos grupės portalo ir televizijos turinio dalimi.

Neįgali mergina, dirbanti nuotoliniu būdu Valstiečių ir žaliųjų frakcijoje, nebūtų tapusi intriguojančia istorija, jei ne teiginys, jog ji turi kažkokių spėjamų, anot žurnalistų, sąsajų su Karbauskiu.

Atsakydamas į žurnalistų klausimus, apie jos neįgalumą nešnekėjau, nes neturėjau tam frakcijos referentės leidimo ir net neįsivaizdavau, jog ją ruošiamasi taip pažeminti. Mūsų frakcijai ir joje dirbantiems žmonėms svarbi etika ir pagarba vienas kitam.

„Lietuvos ryto“ redakcija pasižymi publikacijomis, bandančiomis niekinti Seimą ir Vyriausybę, bet šeštadienio publikacijos ir laidos parodė, kad šiai neetiškai žiniasklaidos priemonei niekas kitas nerūpi, tik jos skaitomumas ir matomumas bet kokia kaina.

Kai tyčiojamasi iš manęs, mano šeimos, priežastį suprantu, bet dabar pasityčiojo iš nieko dėtos neįgalios merginos, kuri visomis išgalėmis kabinasi į gyvenimą, iki šio savaitgalio siekė jį matyti gražesnį su gražesniais ir geresniais žmonėmis.

Frakcijoje ir partijos skyriuose dirba įvairūs žmonės, kurie yra ir jaučiasi naudingi mūsų partijai ir idėjoms, kurias siekiame įgyvendinti šios kadencijos metu. Visi šie žmonės mums, partijos vadovybei yra svarbūs, esame jiems dėkingi už kasdieninį darbą ir kad nepabūgsta įgyvendinti savo minčių net jei ir kai kuri žiniasklaida yra nusiteikusi nedraugiškai.

Šiandien „Lietuvos rytui“ pasakyti – atsiprašome, suklydome – neužtenka.

Gal jau laikas nustoti griauti žmonių likimus dėl noro “įkąsti” man?

Kaskart įsitikinu, jog tai neetiška žiniasklaidos grupė ir sieksiu tai įrodyti teisinėmis priemonėmis. Gailiuosi, jog to nepadariau daug anksčiau.

Ramūnas Karbauskis

HarmonioMąstyk!Karbauskis,neįgali merginaAtsiprašau neįgalios merginos, iš kurios praėjusį savaitgalį buvo pasityčiota 'Lietuvos ryto' grupės žiniasklaidos priemonėse. Bandydami paskleisti dar vieną negatyvios informacijos dozę apie mane, minėtos grupės atstovai nesiteikė patikrinti gautos informacijos (galimai iš Seimo nario B. Matelio, kuris mėgsta kurti absurdiškas versijas ir matyt, jaučia malonumą žemindamas kitus) ir siekia sukurti...