Gerbiami konservatoriai, jūsų pastarųjų dienų isterija mano atžvilgiu peržengia visas ribas.

Pirma. Šiandien jūsų inicijuotą komisiją vadinkite tikruoju vardu – juk visi klausimai siejami su manimi. Jei norite tirti mane asmeniškai, mano šeimos narius ir verslą, tą ir darykite. Nepainiokite visų Lietuvos žemdirbių ir žemės savininkų, nesudarinėkite “sąvininkų, turinčių daugiau kaip 200 ha” sąrašų. Jūsų toks antikonstituciškas nurodymas S.Skverneliui rinkti ūkininkų ir jų šeimų asmens duomenis liečia dešimtis tūkstančių žmonių. Ketinate sudarinėti sąrašą ūkininkų ir jų artimų šeimos narių, kurie nepažeidė jokių įstatymų? Kuo jums prasikalto ūkininkai? Ką su tuo sąrašu darysite? Atitinkamų sąrašų sudarymas primena liūdnus Lietuvos istorijos puslapius.

Antra. Visus įstatymus, kuriuos dabar siekiate nagrinėti, priėmė ankstesnių kadencijų Seimai, tame tarpe – ir jūsų balsais. Žemė visus šiuos metus buvo įsigyjama ir konservatorių priimtų įstatymų pagrindu! Prisiminkite, jog tų pačių įstatymų laikėsi ir tūkstančiai kitų žemdirbių ir žemės savininkų, ne tik aš.

Trečia. Nemanipuliuokite teisiniais terminais ir nesudarinėkite naujadarų – “įstatymo apėjimas”. Visi pilnamečiai asmenys, įskaitant mano vaikus, teisės aktuose nustatyta tvarka turi teisę įsigyti įmones, žemę ir ją dirbti. Pagal įstatymus, kuriuos priiminėjote ir jūs!

Suprantu, jog augantys valstiečių reitingai, pokyčiai valstybės įmonėse, sėkmingai pradėtos ir vykdomos reformos, Seimo sudaryta komisija LRT finansinei veiklai tirti, stabilus Seimo ir Vyriausybės darbas, jus veda iš kantrybės.

Ramūnas Karbauskis

HarmonioMąstyk!Karbauskis,konservatoriai,žemė,žemės pirkimasGerbiami konservatoriai, jūsų pastarųjų dienų isterija mano atžvilgiu peržengia visas ribas. Pirma. Šiandien jūsų inicijuotą komisiją vadinkite tikruoju vardu - juk visi klausimai siejami su manimi. Jei norite tirti mane asmeniškai, mano šeimos narius ir verslą, tą ir darykite. Nepainiokite visų Lietuvos žemdirbių ir žemės savininkų, nesudarinėkite 'sąvininkų, turinčių daugiau...