Paryžiuje viskas po senovei. Eliziejaus laukuose iš kalėjimo anksčiau laiko paleistas islamistas-fundamentalistas su bendrininku privažiavo prie sustojusio policijos autobuso ir pradėjo pyškinti iš automato. Vienas pareigūnas žuvo vietoje, kitas – mirė ligoninėje, trečias – guli reanimacijoje.

Šaulys buvo nukautas atsakomąja pareigūnų ugnimi. Automobilį vairavęs teroristo bendras sėkmingai paspruko, dabar jo intensyviai ieškoma.

Atsakomybę už išpuolį nedelsiant prisiėmė teroristinė Islamo valstybė, pavadinusi išpuolio organizatorių Abu Jusufu iš Belgijos, broliu iš Molenbeko. Pranešama, kad nukautas šaulys gyveno pas gimines rytiniame Paryžiaus priemiestyje.

Nesunku atspėti, kuo šis eilinis islamistų teroro atvejis taip sujaudino tolerantišką spaudą. Juk savaitgalį vyks Prancūzijos prezidento rinkimų pirmas turas ir toks šviežias kraujo praliejimas gali pridėti nemažai emocijų sukeltų balsų Marinei Le Pen’aitei.

Vienas iš susikompromitavusių kandidatų net suskubo paraginti nukelti prezidento rinkimus, kad teroro aktas spėtų išblėsti iš prancūzų atminties ir nemažintų tolerantiškų kandidatų šansų.

Prancūzų leftistus ir kitus teroristų draugus suprasti galima. Bet prajuokino ir mūsų raudonkelnių hipsterių brigada autopilotuojame portale:

“…JAV prezidentas Donaldas Trumpas nedelsiant pareiškė, kad šaudymas Paryžiuje „atrodo tarsi nauja teroristinė ataka“ ir pareiškė užuojautą Prancūzijai. KOL KAS NEAIŠKU, KODĖL D.TRUMPAS PADARĖ IŠVADĄ, KAD ŠIO IŠPUOLIO MOTYVAS BUVO TERORIZMAS. Paryžiaus policija kol kas tokių vertinimų nepaskelbė….”
——————

O ir tikrai – koks siaubingai neatsakingas tas Trumpas!

Juk vis dar lieka tikimybė, kad tas šaulys buvo koks dešinysis radikalas, Nacionalinio fronto aktyvistas ir Lepenaitės rinkėjas. Tskant, nereikia prarasti vilties! Raudonkelniai barzdukai – laikykitės ten!

Vienžo, panašu, jog į Paryžių be ypatingai būtino reikalo artimiausiu metu geriau nevažiuoti. Nežinia, kada ir kur pradės šaudyti ar sprogdinti prakeikti dešinieji radikalai, užsimaskavę, kaip atostogų iš po genocidinės veiklos Irake bei Sirijoje grįžę islamistai.

Įvertinkite straipsnį!

http://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/04/eliziejus.jpghttp://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/04/eliziejus-150x150.jpgBlogeris ZeppelinusAktualijos/naujienosRefugeesEliziejaus laukai,leftistai,raudonkelniai barzdukai,teroro aktas ParyžiujeParyžiuje viskas po senovei. Eliziejaus laukuose iš kalėjimo anksčiau laiko paleistas islamistas-fundamentalistas su bendrininku privažiavo prie sustojusio policijos autobuso ir pradėjo pyškinti iš automato. Vienas pareigūnas žuvo vietoje, kitas - mirė ligoninėje, trečias - guli reanimacijoje. Šaulys buvo nukautas atsakomąja pareigūnų ugnimi. Automobilį vairavęs teroristo bendras sėkmingai paspruko, dabar jo...