Labai svarbus priminimas visiems turtingiems ir įžymiems – kvietime nurodytu laiku vakarėlyje pasirodo tik lochai. Nes: 1) laiku atėjusieji vis tiek laukia dar pusvalandį, kol pagaliau ateis rimti žmonės; 2) parodai, kad neturi nieko svarbesnio veikti, nes esi visiškas nulis; 3) vėliau atėjęs kelia visų susidomėjimą ir lengvą nerimą – o tai būtina siekiant populiarumo; 4) ar buvai kada nors pats PIRMAS pasirodęs renginyje? – tada žinai, koks tai šlykštus jausmas, kai nėra su kuo kalbėti ir belieka spoksoti į paskutinius pasirengimo darbus; 5) punktualumas – kaip ir venerinės ligos, alus bei pagirios yra prasčioko bruožas, nes tik plebėjai skubėdavo į valdžios “poviestkėse” nurodytu laiku prisistatyti tardytojui, komisijai ar ponui. Garsūs maištininkai tokius nurodytus laikus ignoruodavo, ir todėl mes jais šiandien žavimės.

Galų gale, argi ne smagus jausmas teatre ar kinoteatre pakelti visą eilę, braunantis į savo tuščias vietas pačiame salės centre – taip ir atsakant į visus balkone sėdinčius neprasisiekėlius kamavusį vieną klausimą, KAS TOKS NEATĖJO Į PREMJERĄ? Ir kas pagaliau teikėsi ateiti? Žinoma, TU – pats kiečiausias iš visų.

Giedrius Drukteinis

Įvertinkite straipsnį!

http://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/03/drukteinis.jpghttp://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/03/drukteinis-150x150.jpgGiedrius DrukteinisNovelėslochas,vakarėlis,vėlavimasLabai svarbus priminimas visiems turtingiems ir įžymiems – kvietime nurodytu laiku vakarėlyje pasirodo tik lochai. Nes: 1) laiku atėjusieji vis tiek laukia dar pusvalandį, kol pagaliau ateis rimti žmonės; 2) parodai, kad neturi nieko svarbesnio veikti, nes esi visiškas nulis; 3) vėliau atėjęs kelia visų susidomėjimą ir lengvą nerimą...