Šios dienos naujiena, sukėlusi šiokią tokią piktdžiugą socialiniuose tinkluose.

Aferistų kompanija iš Estijos bei Lietuvos gražiais pažadais priviliojo tūkstančius žmonių į alkoholinį muzikinį festivalį Zarasuose.

Palikę neva vėluojančių retro žvaigždžių laukiančią publiką klausytis vietinio kaimo gitaristo Simo muzikavimo, paskutinius bilietus vietoje pardavę organizatoriai tyliai spruko su visais pinigais.

Viskas buvo lyg ir gerai, kol vietoje kaimo muzikanto į sceną neužkopė Verka Serdiučka ir praeityje garsi grupė Bad Boys Blue.

YouTube prisižiūrėję įtaresni muzikos mėgėjai netrukus suprato, kad vietoje tikrų žvaigždžių jiems bandoma pakišti kažkokius apsimetėlius.

Kilo šioks toks sambrūzdis, vienas iš nespėjusių pabėgti organizatorių pilietinės visuomenės aktyvistų buvo suimtas už krūtų. Vargšelis dievagojosi, kad pats buvo apgautas, mat pagal sutartis tik teikė technines paslaugas veikėjui iš Estijos.

Vienžo, nutiko tai, kas blaivininkų festuose Naisiuose niekada nenutinka – nuo alkoholio šiek tiek įkaušusi, po trisdešimt ir daugiau eurų nuo nosies už bilietus suplojusi ir pasiruošusi smagiai praleisti naktį daugiatūkstantinė minia liko išdurta pačiu įžūliausiu būdu!

Vietinio kaimo gitaristo Simo, gutalinu nuteptų netikrų „negrų“ ir Ukrainos žvaigžde apsimetusio transvestito iš kažkokio Latvijos gėjų klubo dainavimas niekaip negalėjo atstoti to, kas jiems buvo prižadėta už jų kruvinu prakaitu uždirbtus pinigus!
——————
Visai tai būtų eilinė sukčiavimo istorija – savotiškas linkėjimas iš praėjusio amžiaus 90-ųjų epochos, kai toks verslo modelis buvo ganėtinai įprastas reikalas. Bet juk už lango XXIa. ir Europos Sąjungos centras!

Todėl man rūpi tik vienas paprastas dalykas – ar tie aferistai teisingumo pramonės proletarų bus operatyviai sulaikyti bei nubausti realiomis bausmėmis su turto konfiskavimu, kaip pridera XXI a. pradžios civilizuotai šaliai?

Ar visgi devyniasdešimtieji mūsuose vis dar tęsiasi – ir tie penki tūkstančių lietuvaičių liks „patys kalti“, kad patikėjo apgaulingomis reklamomis ir atidavė savo pinigus aferistams?

Kurie nepatirs jokio realaus persekiojimo ir teismai eilinį kartą neras už ką nubausti akiplėšiško masinio sukčiavimo organizatorių?

O apgautiesiems beliks guostis Laisvos Rinkos Instituto nuraminimais, kad į jų kišenę buvo įlindusi Nematoma Laisvos Rinkos ranka. Ir jeigu jie liko nepatenkinti tuo koncertu, tai kitą kartą tegul iš tų pačių aferistų bilietų nebeperka.

Žinoma, jeigu aferistai neužregistruos firmos kitu pavadinimu. Nuo tokio neįtikėtino gudrumo vaistų nei teisėsauga, nei laisvarinkininkai vaistų nežino…;(

Zarasuose festivalis baigėsi chaosu, prireikė policijos: organizatoriai paspruko su pinigais

Blogeris Zeppelinus

http://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/07/zarasai.jpghttp://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/07/zarasai-150x150.jpgBlogeris ZeppelinusĮdomybėsBad Boys Blue,gitaristas Simas,Retro Beach Fest,Verka Serdiučka,Zarasų festivalisŠios dienos naujiena, sukėlusi šiokią tokią piktdžiugą socialiniuose tinkluose. Aferistų kompanija iš Estijos bei Lietuvos gražiais pažadais priviliojo tūkstančius žmonių į alkoholinį muzikinį festivalį Zarasuose. Palikę neva vėluojančių retro žvaigždžių laukiančią publiką klausytis vietinio kaimo gitaristo Simo muzikavimo, paskutinius bilietus vietoje pardavę organizatoriai tyliai spruko su visais pinigais. Viskas buvo lyg ir...