Tarsi maža buvo homoseksualizmo plėtros, gyvūnų ir neveganiško maisto teisių gynimo bei nelegalios imigracijos skatinimo!

Naujausia leftistinė mada Europoje – kovoti su …turizmu. Ir smurtu priešintis prakeiktųjų turistų-kapitalistų invazijai į gimtuosius kairuolių pliažus, senamiesčius su feodalų pilimis, rūmais ir krikščionių bažnyčiomis bei vienuolynais.

Spauda praneša, jog Ispanijos regionuose – Katalonijoje ir Baskų šalyje – Barselonoje, San-Sebastjane ir Maljorkoje prasidėjo vandalizmo bei smurto akcijos prieš užsienio turistus.

Mat tenykščiai radikalaus leftistinio jaunimo judėjimai ARRAN ir ERNAI sukilo prieš turistų-kapitalistų okupaciją ir pradėjo žūtbūtinę antituristinę kovą.

– Turizmas skurdina darbininkų klasę, žudo tradicinius mikrorajonus, verčia vietos gyventojus išsikraustyti iš miesto centro bei pajūrio rajonų, – tokių nuostatų vedini leftistai bandys atbaidyti užsienio turistus nuo savo krašto.

“Mes prieš kapitalizmą, mes norime sunaikinti sistemą, o turizmo industrija – dalis tos sistemos dalis”, – pareiškė BBC ARRAN judėjimo atstovas. Jis pabrėžė, kad ši pažangaus Katalonijos jaunimo organizacija , kaip ir analogiška baskų ERNAI yra “revoliuciniai judėjimai, kovojantys su represine Ispanijos valstybe”.

“Esamas turizmo modelis verčia žmones dirbti už nedideles algas, išveja juos iš įprastų gyvenimo vietų, griauna tradicinius ryšius, veda į visuotiną pakrančių užstatymą. Todėl mūsų veiksmai ne vandalizmas, o savigyna”, – aiškino pažangaus jaunimo aktyvistas.

Kol kas leftistai susilaiko nuo teroro akcijų prieš užsienio turistus, apsiribodami vandalizmu bei smulkiais kenkėjiškais išpuoliais. Supjausto turistinio autobuso padangas, sugadina turistų išsinuomotus dviračius, išpeckina sienas antituristiniais lozungais, bet turistų kol kas dar nešaudo ir nesprogdina.

Tačiau nežinia, ar ilgai tas taikos periodas truks? Vyresni Europos gyventojai dar pamena leftistinio teroro bangas, siaubusias žemyną praėjusio amžiaus paskutiniame ketvirtyje.

Įdomu ir tai, kad tos pačios organizacijos, kovojančios su turistais-kapitalistais už gimtuosius pliažus bei senamiesčius neturi nieko prieš masinę nelegalių migrantų invaziją iš Afrikos ir Azijos kraštų. Žmonės, kurie atsiveža ir išlaidžia krūvas pinigų leftistams trukdo, o kitos kultūros smurto nevengiantys dykaduoniai nei kiek.

Na, bet sveikas protas ir ekonominiai skaičiavimai niekada nebuvo stiprioji pažangaus jaunimo pusė. Visai nenustebčiau sužinojes, kad didžioji jų dalis tiki, kad hamburgeriai ant medžių auga. Tiksliau, bandelės ant medžių, o kotletukai – ant krūmų. Tereikia nuraškyti, truputį pakepti ir pertepti majonezais.
—————————
Vienžo, smalsu, kada ši leftistinė mada ateis ir į mūsų kraštą?

Kad ateis, tai net neabejoju. Kvailystės, kaip žinia, plinta sparčiausiai. Atėjo homoseksualizmo plėtra, atėjo gyvūnų ir neveganiško maisto teisės, atėjo genderizmas – ateis ir ši silpnaprotystės banga.

Tik laiko klausimas, kada darbo savaitės viduryje, darbo dienos metu išvysime mūsų pažangų jaunimą gausiai susirinkusį Senamiestyje tam, kad savo gležnais kūneliais užtvertu Pilies gatvę nuo turistų-kapitalistų invazijos! Su piktais antituristiniais plakatais ir lozungais! Su draugiškai nusiteikusiais Delfio ir 15min korespondentais, online transliuojančiais šį svarbų antikapitalistinį renginį visai Lietuvai.

O savaitgalyje pažangaus jaunimo mitingai ir piketai jau vyktų Neringoje, prie perkėlos. O gal kur nors arčiau In Vino? Ten po mitingo ir išgerti vynelio bei skaniai užkasti galima. Pažangus jaunimas šį reikalą labai mėgsta ir tėvelių pinigų tam netaupo.
————————
#imigrantams_taip_turistams_ne
#silpnaprotystė_ir_kvailumas
#pažangus_jaunimas

Nuorodos ir šaltiniai:

‘Tourists go home’: Leftists resist Spain’s influx
http://www.bbc.com/news/world-europe-40826257

Spain’s anti-tourism riots step up as violent clans MERGE to target tourists in Barcelona
http://www.express.co.uk/…/barcelona-spain-tourists-violenc…

‘Tourists go house’: Leftists resist Spain’s influx
http://www.influencewithaquinas.com/…/tourists-go-home-lef…/

Leftistų judėjimo ARRAN kaukėtas radikalas užpuola turistinį autobusą Barselonoje (Vaizdo įrašo trukmė – 52 sek.):
https://www.youtube.com/watch?v=v5TIAOfXwcU

Įvertinkite straipsnį!

HarmonioMąstyk!Tarsi maža buvo homoseksualizmo plėtros, gyvūnų ir neveganiško maisto teisių gynimo bei nelegalios imigracijos skatinimo! Naujausia leftistinė mada Europoje - kovoti su ...turizmu. Ir smurtu priešintis prakeiktųjų turistų-kapitalistų invazijai į gimtuosius kairuolių pliažus, senamiesčius su feodalų pilimis, rūmais ir krikščionių bažnyčiomis bei vienuolynais. Spauda praneša, jog Ispanijos regionuose - Katalonijoje ir...