Šis įrašas viešai skelbiamas facebook socialiniame tinkle, apačioje nurodyto autoriaus paskyroje 

Ministeriai, dalina skrajutes, kovoja su Šešėliais…..
Išeikite visi 141 ir apklauskite “Bomžus” prisėskit kartu prie konteinerio ir užduokite vieną vienintelį klausimą “Kaip tu prasigėrei ? ”
Jūs nustebsite 7 istorijos iš 10 , su aukštaisiais atleisti iš darbo, nežaboti bankai sužlugdę gyvenimą dėl menkos paskolos, paskolos nemokumas dėl atėjusios krizės, darbo netekimas, neadekvatus atlyginimas, išsidraskiusi šeima emigracijos karštinėje, sunkiai sirgęs vaikas valstybės numestas likimo valiai, kuris jau dabar ten…su angelais, KONCERNŲ rinka gerbiamas Karbauski sužlugdžiusi smulkų verslą ir tūkstančius palikusi be darbo. Rinkau šią medžiagą prieš kelis metus, pjesei. Visų paklausiau apklaustųjų, ar nebuvo išeities, KAM GĖREI ? Atsakymai tokie”Man buvo baisu, buvo apmaudu, buvo gėda, pasidarydavo geriau, užmiršdavau nors laikinai, o pats nepamačiau kaip čia atsiradau………… ” Žiauriausia ko nesitikėjau “Geriu tam kad numirčiau, nes agresyviai prieš save rankos pakelti negaliu”. Ir galvojau kokie jie silpni, taigi dantim ir nagais į gyvenimą…. Bet vienas iš jų man pasakė (dabar jau a.a.Virginijus)
– Atrask man Tomai tokią motiną kuri pagimdė bomžą, bomžus gimdo Valstybė ….
O jūs dabar kaip silpnapročiai chirurgai pjaustote sveikas vietas, laikinas kavines, festivalius, laikus parduotuvėse, kai jau Epileptikais tapę valstybės sukurti “piktybiniai augliai” antifrizu kvėpuoja. Gal būtų išeitis, veiksminga psichologinė pagalba, praradus darbą, šeimą, vaikus … vietoj tos utopijos, kuria kompromituojate negrįžtamai savo ir taip niekam nežinomus autoritetus.
Atsitokėkit …. Nes žmonės gatvėse, šį kart ne su akmenimis, o su gitarom, su tom pačiom gitarom, kurios išardė TSRS, VALSTIEČIAI IR GANDRAI, JOMS UŽKANDIS ir tai reiškia, kad mes nebūsim gyvulių banda aptverta spygliuota viela ir nevykdysim komandų kaip dresuoti šunys, mes Jus pakeisim, Netikit ? Na… netikėkit
Sovietai irgi netikėjo …

Tomas Sipavičius

Įvertinkite straipsnį!

http://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/05/bomžai.jpghttp://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/05/bomžai-150x150.jpgHarmonioFacebook istorijosalkoholis,bomžai,konteineris,Seimas,VerygaMinisteriai, dalina skrajutes, kovoja su Šešėliais..... Išeikite visi 141 ir apklauskite 'Bomžus' prisėskit kartu prie konteinerio ir užduokite vieną vienintelį klausimą 'Kaip tu prasigėrei ? ' Jūs nustebsite 7 istorijos iš 10 , su aukštaisiais atleisti iš darbo, nežaboti bankai sužlugdę gyvenimą dėl menkos paskolos, paskolos nemokumas dėl atėjusios krizės, darbo...