Ilgą laiką stebiu „new age“ judėjimo vystymosi pagreitį ir jų atšakas. Lietuviškai – naujojo amžiaus judėjimas. Arba naujosios eros pasekėjai. Kas keisčiausiai, kad šio judėjimo pasekėjai net nežino, kad priklauso sektai. Tai yra sektantiškas amorfinis judėjimas. Beveik nėra lyderių, o galima pasakyti, kad ir visai nėra. Per pastaruosius kokius penkis metus nusivystė iki visiškų išprotėjimų.

Kodėl aš pradėjau tokiu pavadinimu? Todėl, kad tiki šiuo aukso grynumo kliedesiu daug žmonių. O ir naujas pratęsimas sąmokslo teoretikams.
Anot kažkokio vieno fantazuotojo, kuris neprisistato kas jis toks pasakoja, kad medžiai turi žemėje būti šimtametriniai, bet ne trisdešimties, keturiasdešimties metrų. Pagal jo stebėjimus ir kažkokias žinias, 1812 metais buvo atakuota žemė, kad 95 procentai pasaulio miškų sudegė.

Žmogelis yra labai neapsišvietęs, ką mokykloje mokytoja mokė, tą ir težino. Šiaip Lietuvoje užauga eglės iki 60 – 65 metrų. Na ir ne tik Lietuvoje. Tereikia geros priežiūros, taisyklingo retinimo. Per savo namo langą matau panašaus dydžio eglyną. Bus Gaila kai jį iškirs, Digs grožis. Bet nieko nepadarysi, nes eglės jau brandžios, o iš vidaus pradėjusios pūti. Senas kaimynas nenori vaikams atiduoti jo išpjauti, nes senatvinis marazmas… Prieš kokį dešimtmetį išvirto mano miške eglė. Tai metrą pasiėmęs matavau specialiai, kad sužinočiau jos tikslų aukštį. Gavosi 45 metrai. Nustebau, nes mokykloje gamtos mokytoja taipogi mus mokė, kad pas mus teužauga iki 30 metrų. O džiunglėse iki 50 metrų. Tada ėmiau domėtis ir radau, kad normalus, brandžios eglės aukštis gali pasiekti 60 – 65 metrus… Nuplaukiau į šoną – atsiprašau.

Paskui jisai paskaičiavo, kad visas išgaravęs iš medžių vanduo, klimatui atvėsus, nukeliavo į ašigalius, o vandenynai sugėrė anglies dvideginį, todėl vanduo jūroje nėra gėlas. Tada įkėlė senas nuotraukas, kur kirviais, prieš šimtą su viršum metų kirto sekvojas. Taip, šie medžiai įspūdingo storio ir aukščio. Jis toliau mąstė, kad šių medžių neįmanoma išpjauti į lentas, geriau pjauti plonesnius rąstus. Tada dedukciniu būdu išmąstė, kad likusias sekvojas liepė sunaikinti įsiveržėliai. Įsiveržėliai iš kosmoso, tai driežažmogiai. Paskui peršoko prie Arizonos valstijos pavadinimo atsiradimo. Rado kažkokių sąsajų su arijais. Ari, tai arijai, o zona, na yra zona. Iš čia gavosi, kad arijų zona yra Arizona. Ko tik ten nėra toje Arizonoje, Didysis Kanjonas. Vėl pagal jo logiką, tai didysis driežažmogių karjeras. O dar upės pavadinimas, Kolorado. Dar išmąstė, kad yra upės pavadinimas kilęs iš Kolos pusiasalio pavadinimo, ir dar visokių panašių blėnių prisvaičiojo. Žodžiu kadaise ten gyveno arijai, bet paskui okupavo driežažmogiai, nu amerikosai susidėjo su driežažmogiais. Manau, kad tiek pakaks, nes paskui taip nusišnekama, kad neįmanoma ir perpasakoti.

Kas yra tasai naujosios eros judėjimas?

Buvau jau rašęs apie tokią tūlą Jeleną Petrovną Blavatskają. Gimusi 1831 metais. Išvykusią į Indiją, bei Nepalą, ten praleidusi kažkiek laiko, grįžusi į Europą ir parašiusi savo knygų, kuri sukergė visokiausias religijas į vieną ir gavosi jos teosofijos mokslas. Ji, pirmoji prifantazavo apie kelias, o paskui ir keliolika rasių gyvenusias žemėje, paskui Marse, ir bala žino kur ten dar.
Teosofija ėmė sklisti tarp Europos vidurinio išsilavinusio sluoksnio. Ji taip pat išpopuliarino ir spiritizmą. Aukštesnieji visuomenės sluoksniai iš nuobodulystės tuos blėnius skaitė. Lietuvoje, šiais kliedesiais užsikrėtė Čiurlionis, Vidūnas. Čia iš žinomų Lietuvių. Vidūnas vegetarizmo idėjų sėmėsi būtent iš Blavatskajos, aišku buvo kitų, piliasopų daugiau, nes Indijos kultūra anuomet buvo madinga -didžiulis susidomėjimas visuose vakaruose.

Su narkotikais ir hipių revoliucija atėjo į madą teosofija, bet fragmentuota ir visiškai kitokia. Hipius įtraukė visokiausi guru, visokiausios knygiūkštės. Iš paskos atėjo ir mokslas, kur mokslininkai ėmė kelti klausimus, kad Egipto piramidės pastatytos nežinomomis technologijomis. Teoriškai mūsų laikais galėtų taip akmenis pjaustyti, bet jų laikais – ne.

Mokslas yra toks dalykas, kur daugiau klausimų yra, nei atsakymų. O šarlatainai – jie turi atsakymus į visus klausimus. Užėjo mada, kad ėmė masiškai žmonės matyti skraidančias lėkštes, paskui juos ėmė ateiviai grobti. Atsirado ufologų judėjimas.

Reikalas tame, kad žmonės ima matyti tai kuo nori labai tikėti. Buvo labai ilgas laiko tarpas, kai žmonėms pasirodydavo Šv. Marija, Jėzus. Pas musulmonus kiti apsireikšdavo. Indams reiškėsi jų dievai. Nu kodėl tik tie reiškiasi, kodėl nesireiškia krikščioniui Mahometas? O Musulmonams nesireiškia Šv. Marija? Kodėl Lietuvoje, bene tankiausias Šv. Marijos apsireiškimų tankis, kur tik Šiluva tėra madinga? Su Lietuva viskas aišku. Reikėjo katalikų kunigams ir vyskupams kažko tokio, kad nesklistų protestantizmas. Prašom – marijų apraiškų pilna Lietuva.

Taip ir su naujosios eros pasekėjais. Prisiskaitė blavatskajų ir kitokių ufologų rašinių, brošiūrų ir še – ateiviai juos ima grobti. Lėkštės skraido kaip lėktuvai.
Pamažu įsisiūbavo šis judėjimas. Nebereikia jokių bendruomenių. Maldos namų, apeigų. Jei esi labai didelis individualistas, o ir žmonės ir jų sambūris nervina – nueini į pirmą pasitaikiusį knygyną ir perki knygą pagal savo sugedimo laipsnį, arba, tai kas tau maloniau lenda. Domina auros, čakros, joga? Bus tokia knyga. Domina ateiviai, kosmosas – prašom. Knyga išsamiai nagrinėjanti atskridusių ateivių rasių ypatumus. Vieni blogiečiai, kiti geriečiai, dar kiti neutralai. Nori giliau pažinti apie civilizacijų išsivystymų lygius – še knygą apie civilizacijų lygmenis.
Atsirado internetas. Nei reikia rūpintis kažkokia leidyba. Įrašai video, jei turi pakankamą kiekį sekėjų, kapsi centukai. Jei susikaupia daug sekėjų – mauni ir skaitai paskaitas gyvai klausytojams, prieš tai, jie įsigyja bilietus į jūsų pasirodymą. Nu reikia turėti gerą liežuvį ir vadybos gyslelę ir tu žvaigždė.

Lietuviškas pavyzdys yra Gintaras Lunskis. Truputėlį pabanditavo savo laiku, paskui už cigarečių kontrabandą pasėdėjo Vokietijos kalėjime, po kalėjimo padepresavo porą metų, tapo budistu, na jis taip sakosi, ir įrašinėja video, seminarus organizuoja už pinigus. Va – jis yra tipinis niueidžeris. Jis kalba apie tai kas jam patinka, kokie dvasingumai patinka lietuvaičiams. Paima citatų iš Biblijos, paima iš kitur. Taip – jis yra besidomintis viskuo žmogus, o va, tingaus proto žmonės ir klausosi jo, išleidę liežuvius. Nu sukramtytas dvasinis maistas krenta klausytojams į burną. Jau viskas sukramtyta, lieka tik virškinti.

Yra Lietuvoje toksai portalas „Anomalija“, štai tipinis niueindžerių pavyzdys. Rašo ten tai, kas tam, ar tiems žmonėms patinka. Labai ciklinasi ant savigydų. Alia vėžį gali išsigydyti soda. Aš ne medikas, bet suprantu, kad blėniai. Tai pavyzdukas tik mažytis. Arba – skiepai yra blogis, nes ten farmacija milijardus kraunasi, bei norima sureguliuoti žmonių populiaciją, todėl skiepija.

Šitomis niueidžeriškomis idėjomis yra jau užsikrėtę, bene 90 procentų žmonių, kad vegetarizmas yra gerai, kad veganizmas dar geriau. Kad pasaulį valdo driežažmogiai. Kiti vėl lipa ant to seno grėblio, kad žydai valdo pasaulį. Sionistai.

Kiekvienoje sąmokslo teorijoje yra tiesos, bet tik selektyvios tiesos. Antai mūsų konservatoriai, na ir kitos partijos ir politikai – nu, jie taipogi yra kažkuria prasme niueindžeriai, kuriems vaidenasi, kad rusai nori okupuoti Lietuvą, o ir grasina visai Europai ir pasauliui. Nepastebimai, bet šios nesąmonės ima ir užvaldo normalių žmonių protus. Gal laikas pabusti iš nesąmonių sapno.
Antai Jėzus yra pasakęs gerą mintį: TIESA JUS IŠLAISVINS.

Galite nesutikti jo realiu buvimu, tegul būna, kad jis yra mitas, bet frazė yra auksinė. Paprasta, aiški. Taip, tiesa išlaisvina, bet iki jos reikia kapstytis ilgai ir labai nuobodžiai. Atrodytu, kad jau tiesą radai, bet po kažkiek laiko pasirodo, kad ta tiesa tėra tik dalinė. O dažnai pamatai, kad toji tiesa apgaulė. Gražus melas. Saldainio popierėlis – saldainio formos, be saldainio.

Andrius Noreika

http://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/07/images-1.jpghttp://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/07/images-1.jpgAndrius NoreikaAndriaus kampasBe kategorijosdriežažmogiai,new age,reptiloidai,samokslo teorijos,sektosIlgą laiką stebiu „new age“ judėjimo vystymosi pagreitį ir jų atšakas. Lietuviškai - naujojo amžiaus judėjimas. Arba naujosios eros pasekėjai. Kas keisčiausiai, kad šio judėjimo pasekėjai net nežino, kad priklauso sektai. Tai yra sektantiškas amorfinis judėjimas. Beveik nėra lyderių, o galima pasakyti, kad ir visai nėra. Per pastaruosius kokius...