Ką gi, tai, apie ką perspėjo sveiko proto žmonės diskutuojant Šakalienės-Majausko vaikų teisių įstatymo pataisas, nutinka vis dažniau. Suteiktą nebaudžiamumą pajutę mažamečiai chuliganėliai Lietuvos mokyklose įsisiautėjo galutinai. Paskutinis nutikimas Kuršėnų Daugėlių mokykloje pritrenkė.

Globos namuose auganti bomžų šeimos atžala jau eilę metų nebaudžiama siautėja mokykloje, o dabar, priėmus Šakalienės-Majausko įstatymą, pradėjo …mušti mokytoją per pamoką! Dviejų klasių akivaizdoje, džiūgaujant ir palaikant mažamečių chuliganėlių miniai. Ką nufilmavo jaunesnių klasių mokinukai, o paviešino vienas iš jų tėvų.

Krito į akis keletas esminių momentų:

Pirma, mokytoja net nepranešė apie įsisiautėjusios neįgalios ant galvos mergužėlės smurto išpuolį. Kodėl? Ogi todėl, kad …pati ir būtų likusi kalta. Atseit, kas tu per pedagogė, jei tave mokinės muša?

Va, dr. A.Landsbergienės jos mokyklose mokiniai gi nemuša – tai ir tu taip daryk! O kad minėtuose privačiose mokymo įstaigose su nemenku mėnesiniu mokesčiu psichiškai nesveikos, agresyvios bomžų atžalos ir su žiburiu nerasi ir pagrindinė bausmė ten yra grasinimas pašalinti iš mokyklos – nelabai kam įdomu.

Juk Vaikų teisių įstatymas gina tik vaikų teises ir tik juos saugo nuo suaugusiųjų smurto. Jokių efektyvių priemonių sutramdyti mažamečiams smurtautojams jis net nenumato. Pedagogams ir mokyklų vadovams nėra suteikti jokie efektyvūs ir legalūs instrumentai – kaip greit ir griežtai sutvarkyti tokius ribų nebejaučiančius kleckus.

Policija irgi vargu kuo galės padėti. Nebent pašiurpinti savo uniformomis ir griežta elgsena – vargu ar daugiau. Specialaus režimo internatinės mokyklos, skirtos mažamečių nusikaltėlių baudimui ir auklėjimui vaikų teisių gynėjų dėka virto “socializacijos centrais”, kuriuose valdžią ima ir savo tvarką įvedinėja patys mažamečiai neklaužados. Šiurpą kelia istorijos apie tai, kas ten dedasi.

Antra, stulbina miesto mero reakcija:

“..Šiaulių rajono meras, LVŽS atstovas Antanas Bezaras sako, kad ..nėra gerai, kad „tokie dalykai filmuojami, paskui viešinami. Gal mokykla turėjo įspėti, kad tokie dalykai negalimi, gal neįspėjo, aiškinsimės“.

Pastebėjote? Pasirodo problema yra ne tame, kad mokiniai smurtauja prieš mokytojus! Ne, problema yra tame, kad tai buvo nufilmuota ir tapo vieša! Juk jeigu taip nebūtų nutikę – niekas, išskyrus pačius mokinius bei mokytojus apie tokius gėdingus išpuolius nebūtų sužinojes. Ir Šakalienės-Majausko-Žiobienės idilija Kuršėnuose sėkmingai tęstusi toliau. O dabar še tau – nufilmavo ir viskas tapo vieša.

Trečia, kas krenta į akis – didžiųjų vaikų teisių gynėjų – Šakalienės, Majausko ir Žiobienės iškalbinga tyla!

Atrodytų – taigi tokie iškilūs vaikų auklėjimo be smurto ekspertai, turėtu iškart viešai pasireikšti: – Jėzusmarija, koks apleistas vaikas, matyt, Kuršėnuose nėra kam jo auklėti! Skubiai vežkite tą mergaitę į Vilnių – mes patys, savo šeimose ja auklėsime, popinsime, glostysime, bučiuosime į užpakaliuką ir kitomis pažangios pedagogikos priemonėmis parodysime visai Lietuvai pavyzdį – kaip reikia tvarkytis su tokiais sunkiais vaikais!

Bet ne – iškilieji vaikų teisių gynėjai ir didieji pedagogai tyli, kaip žuvys po vandeniu! Tegul Kuršėnų mokytojai patys tvarkosi.

Kaip? O jiems neįdomu – svarbu, kad be fizinio, psichologinio bei emocinio smurto. Vien tik glostymais, šnekomis bei neperdėtai griežtais moralizavimais.
——————
Grįžtant prie temos: o juk tai vadinasi degradacija, gerbiamieji.

Tokias juokingas ir elementarias problemas, kaip augančios kartos socializavimas bei žmogaus pavidalio žvėrelių vertimas žmonėmis žmonija sėkmingai sprendė tūkstančius metų. Ir dar šiandien lygiai taip pat sėkmingai sprendžia daugumoje pasaulio šalių.

Ir tik mūsuose nukvakę “vaikų teisių gynėjai” sukūrė absurdišką teisinę situaciją, kuomet mažamečių žvėrelių smurtas de facto yra nei baudžiamas, nei efektyviai tramdomas.

Idiotizmo bei silpnaprotystės triumfas. Ilgai taip tęstis negalės, nes visuomenė žlugs – ir tiek žinių.

http://lietuvosdiena.lrytas.lt/…/kursenu-mokykloje-mokslei…/

http://www.delfi.lt/…/mokykloje-uzfiksuotas-beprecedentis-e…

Blogeris Zeppelinus

Įvertinkite straipsnį!

http://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/02/paauglys.jpghttp://www.harmonio.net/wp-content/uploads/2017/02/paauglys-150x150.jpgBlogeris ZeppelinusAktualijos/naujienosKuršėnai,muštynės mokykloje,ŽiobienėKą gi, tai, apie ką perspėjo sveiko proto žmonės diskutuojant Šakalienės-Majausko vaikų teisių įstatymo pataisas, nutinka vis dažniau. Suteiktą nebaudžiamumą pajutę mažamečiai chuliganėliai Lietuvos mokyklose įsisiautėjo galutinai. Paskutinis nutikimas Kuršėnų Daugėlių mokykloje pritrenkė. Globos namuose auganti bomžų šeimos atžala jau eilę metų nebaudžiama siautėja mokykloje, o dabar, priėmus Šakalienės-Majausko įstatymą,...