Esu oficialus „chimtrailų“ leidėjų atstovas spaudai Lietuvoje. Niekas nenorėjo sakyti jums apie klimato kaitos reguliavimo technologijas, nes žinojome, kad sulauksime daug tamsuolių pasipriešinimo. Nusprendėm veikti tyliai. Bet šią informaciją vis vien nutekino, o iš paskos nutekino ir acto garinimo technologiją, kuri mūsų triūsą pavertė niekais.

Nuo tada, kai Milda Bartašiūnaitė, na ir eilė kitų asmenų ėmė garinti actą – Lietuvoje, per pastaruosius 3 – 4 metus ėmė bjurti orai.
Vilnių užplūdo baisūs potvyniai, ką ir matome dabar. Baigiamas nugriauti Gedimino kalnas. Intencyviausias garinimas vyksta kažkur Trakų apylinkėse, bei apie Vilnių. Tenai daugiausiai garintojų. Jūs netolygiai paskirstote lietų Lietuvoje. Iššaukiate vietomis liūtis, o kiti regionai kenčia jau kelintus metusi iš eilės, sausrą ir vėsą . „Chimtrailų“ gadinimas tiesiogiai atsiliepia žemės ūkiui, iš paskos ir ekonomikai.

Andrius NoreikaAndriaus kampasBe kategorijosacto garinimas,Bartašiūnaitė,chimtrailai,samokslo teorijosEsu oficialus „chimtrailų“ leidėjų atstovas spaudai Lietuvoje. Niekas nenorėjo sakyti jums apie klimato kaitos reguliavimo technologijas, nes žinojome, kad sulauksime daug tamsuolių pasipriešinimo. Nusprendėm veikti tyliai. Bet šią informaciją vis vien nutekino, o iš paskos nutekino ir acto garinimo technologiją, kuri mūsų triūsą pavertė niekais. https://www.youtube.com/watch?v=UBdb2qoS3i4 Nuo tada, kai Milda Bartašiūnaitė,...